„PiS robi to lepiej niż Platforma” – dr Dudek dla TVS

13.10

Kampanie wyborcze nabierają rumieńców. Według starej amerykańskiej zasady należy opowiedzieć nie tylko o sobie, ale i o kontrkandydacie. Jak mówi w wywiadzie dla TVS dr Krystian Dudek, Prawo i Sprawiedliwość robi to lepiej niż Platforma Obywatelska.

Czasem najlepszym sposobem na ukrycie własnych słabości jest mówienie o błędach innych. PiS doskonale wie jak to robić. Przypominamy, że od niedzieli trwa happening „Restauracja Ewa&Przyjaciele”, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i wyborców. Wystrój restauracji ma przypominać o największych aferach PO. Znajdziemy tam m.in. maszyny do gry – nawiązujące do afery hazardowej, menu z wykwintnymi daniami – afera podsłuchowa,
a także sejf Amber Gold.

PIS zorganizował tego typu happening nie po raz pierwszy. Ostatni dotyczył kampanii prezydenckiej. Wtedy sztab Beaty Szydło otworzył „Bronko-market”, w którym ceny były bardzo wysokie i można było płacić tylko w Euro.

Jak widać, poprzednie przedsięwzięcie przyniosło wymierny skutek. Już wkrótce dowiemy się jaki efekt osiągną tym razem. A jak wam podoba się kreatywność sztabu wyborczego PIS?

13.10 (4)