Usługi PR

PR i Doradztwo strategiczne

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie usługi z zakresu zarządzania wizerunkiem – składające się na kompleksową obsługę PR:

analiza i pomoc w diagnozowaniu potrzeb, celów, grup docelowych i narzędzi komunikacji; przygotowanie dedykowanej strategii PR oraz wsparcie w jej wdrożeniu; zabezpieczenie przed kryzysami lub pomoc w ich neutralizowaniu.

Public Relations to zarządzanie wizerunkiem marki i osoby. To ważna funkcja zarządzania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z wielu branż, różnej wielkości – od firm rodzinnych po te międzynarodowe, zatrudniające tysiące pracowników pomaga oferować efektywne strategie i dobierać skuteczne instrumentarium działania. Dlatego doradzamy, szkolimy, usprawniamy i pomagamy w działaniach komunikacyjnych oraz sytuacjach kryzysowych. Widzimy więcej i pomagamy eksponować atuty naszych Klientów. 

Ideę PR jako kluczowej funkcji zarządzania potwierdzają także rozmowy w ramach prowadzonych przez dra K. Dudka zajęć ze słuchaczami studiów MBA, doświadczonych managerów, którzy w tym obszarze odnajdują elementy potrzebne do osiągania sukcesów podmiotów, które reprezentują.