Organizacja i obsługa eventów

Myślą Państwo o wyjątkowym zaprezentowaniu swojej usługi, produktu, bądź uczczeniu jakiejś okazji związanej z Waszą marką? Przed Państwem organizacja większego wydarzenia, które wymaga doświadczenia, dużych nakładów czasu oraz pracy? 

Instytut Publico oferuje kompleksową organizację eventów (w tym przygotowanie koncepcji, budżetowanie, koordynację prac przygotowawczych i wdrożeniowych), gwarantujących niezapomniane wrażenia i profesjonalną oprawę. W tym celu współpracujemy też ze sprawdzonymi Partnerami z obszarów: obsługi scenicznej i technicznej.

Social media

Marka, która nie funkcjonuje w internecie – nie istnieje. Umiejętne wykorzystanie social mediów gwarantuje bezpośrednie dodarcie do grup docelowych.

Instytut Publico w zakresie social media oferuje:

  • koncepcyjne prowadzenie kanałów social media (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • monitoring i zarządzanie sentymentem
  • tworzenie skutecznych kreacji graficznych oraz materiałów wideo
  • kreowanie zaangażowania odbiorców wobec marki w mediach społecznościowych
  • tworzenie indywidualnych strategii działań w social media
  • prowadzenie płatnych kampanii reklamowych na Facebooku oraz Instagramie

Video i grafika

Przekaz wideo jest w obecnych czasach coraz częstszą i niemal niezastąpioną formą komunikacji z odbiorcami. Obraz i film mówią więcej niż tysiąc słów.

Oferujemy realizacje profesjonalnych materiałów video z wykorzystaniem ujęć z drona: filmy promocyjne i reklamowe, relacje z wydarzeń, video ilustrujące materiały prasowe.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa także plakaty, grafiki użytkowe i na potrzeby social mediów, outdooru, reklam, a także dedykowane koncepcje brand hero.

Badania, dokumenty strategiczne

Instytut Publico to zespół specjalistów interesujących się nie tylko praktyczną stroną komunikacji i public relations, ale także jej stroną naukową. W ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy badania z zakresu komunikacji wewnętrznej, kryzysowej, marketingu politycznego oraz social media.

Oferujemy Państwu realizację projektów strategicznych i badawczych: ksiąg komunikacji kryzysowej, badań marketingowych i wizerunkowych marki, opracowania strategii komunikacyjnych i promocyjnych.

Strony internetowe

Ten zakres usług nie jest naszym priorytetem, ale jeśli zwrócą się Państwo do nas w tym temacie – zarekomendujemy sprawdzonych Partnerów, z którymi współpracujemy, mając pewność najwyższych standardów ich pracy.