mówią o nas

Opinie o szkoleniach

Instytut Publico IconInstytut Publico

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 25a, Sosnowiec

5,0 320 reviews

 • Avatar Ewelina Obrębska ★★★★★ miesiąc temu
  Szkolenie dla producentów z Małopolski na najwyższym poziomie. Merytoryka okraszona dawką humoru, a także sporo pomocnych rozwiązań w promowaniu produktu.
  Dziękujemy😊
 • Avatar Filip Kądziołka ★★★★★ miesiąc temu
  W dniu 20.11.2023 w hotelu Dr. Irena Eris w Krynicy-Zdrój miałem gromną przyjemność i satysfakcję brać udził w szkoleniu z PR prowadzonegoprzez pana dr. Krystiana Dudka w ramach projektu "Zasmakuj w Małoolsce " organizowanego … More przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa przy UM w Małopolsce . Poziom merytoryczny , ogromne doświadczenie oraz niezwykła kreatywność i wspaniała komunikacja prelegenta ze słuchaczami zasługuje na najwyższą ocenę . Jest to nie tylko moja opinia ale też innych słuchaczy . Bardzo cieszę się że mogłem dzięki temu spotkaniu dowiedzieć się jak poprawić moje kontakty z klijentami . Jak sprawniej poruszać się w środowisku w jakim przyszło mi pracować . Bardzo dziękuję panu doktorowi K. Dudkowi i polecam tę firmę bardzo gorąco .
 • Avatar j u ★★★★★ miesiąc temu
  Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, było naprawdę inspirujące i wartościowe. Zyskałam nowa wiedzę i umiejętności, które na pewno pomogą mi w rozwoju zawodowym. Polecam każdemu szkolenia Pana Krystiana.
 • Avatar Michał Sadzikowski ★★★★★ miesiąc temu
  Uczestniczyłem w dwóch szkoleniach prowadzonych przez pana Krystiana i były fantastyczne. Kreatywne, angażujące uwagę przez cały czas, interaktywne a przede wszystkim dające nowe, ciekawe spojrzenie na temat szkolenia. Gorąco polecam.
 • Avatar El Ka ★★★★★ 4 tygodnie temu
  Profesjonalne szkolenie w którym uczestniczyłam w Krynicy -Zdroju 20.11.2023. Bardzo przystępny język przekazu, ciekawe przykłady, dynamiczny sposób wykładu powodujący zaangażowanie uczestników. Szczerze polecam.
 • Avatar ZJEWM KRK ★★★★★ miesiąc temu
  Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Dynamiczny sposób prowadzenia zajęć, profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie trenera - Pana dr Krystiana Dudka. Dziękujemy, polecamy serdecznie.
 • Avatar Sylwia Pach ★★★★★ 4 tygodni temu
  Szkolenie rzeczowe, merytoryczne, interesujące i bardzo inspirujące. Już podczas wykładu zastanawiasz się jak wdrożyć sugestie i co zmienić w swojej firmie na lepsze. A Pan Krystian błyskotliwy, z poczuciem humoru i wysoką kulturą. Bardzo … More polecam.
 • Avatar Agnieszka Szalbot ★★★★★ 3 tygodni temu
  Miałam przyjemność uczestniczyć w wykładzie dr Krystiana Dudka i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nieraz zdobywać wiedzę od tak profesjonalnego eksperta. Wykład doskonały pod każdym względem, a wiedza przekazana w swobodny, przyjemny … More sposób.
 • Avatar Krzysztof Kratofil ★★★★★ 4 tygodni temu
  Tarnowskie Góry dla biznesu i Dr Krystian Dudek ekspert od PR. Świetne, profesjonalne i inspirujące doradztwo. Pozyskana nowa wiedza i umiejętności, które na pewno pomogą w rozwoju naszej placówki. Polecam każdemu szkolenia Pana Krystiana. … More
 • Avatar Tomasz Kępa ★★★★★ 4 tygodni temu
  Zajęcia z PR były bez wątpienia wartością dodaną dla mnie podczas studiów . Świetne przygotowanie do zajęć prowadzącego - dr Krystian Dudek rewelacyjny ; profesjonalizm i doświadczenie to atuty nie do przecenienia! Wszystkiego bezkryzysowego … More 😉👍
 • Avatar Artur Szpil ★★★★★ 4 tygodni temu
  Dr Krystian Dudek. Świetne szkolenie, przystępnie podany trudny temat w ciekawej i zabawnej formie. Dawno nie byliśmy na tak interesującym spotkaniu.
 • Avatar Justyna Tobor ★★★★★ 4 tygodni temu
  Uczestniczyliśmy dzisiaj wraz z teamem firmy Debet na indywidualnych konsultacjach dla firm w Pałacu w Rybnej. Pan Krystian podszedł bardzo profesjonalnie do tematu i wskazywał propozycje rozwiązań jakie możemy wdrożyć w firmie oraz nad … More czym mamy popracować, aby się ciągle rozwijać.
 • Avatar Mateusz Urbaniak ★★★★★ miesiąc temu
  Miałem przyjemność brać udział w wystąpieniu Pana Krystiana, bardzo przydatna wiedza przekazana w merytoryczny i prosty sposób. Gorąco zachęcam do skorzystania z usług!
 • Avatar Ania K ★★★★★ 4 tygodni temu
  Świetne szkolenie z PR w komunikacji, mnóstwo przydatnych przykładów, opowiedziane z polotem, który cenię. Specjaliści w swojej dziedzinie polecam serdecznie!
 • Avatar Bogusław Grabowski ★★★★★ miesiąc temu
  Miałem przyjemność uczestniczyć w wykładzie Pana Krystiana, który zaprezentował szeroką wiedza, popartą ciekawymi przykładami, wszystko podane w dynamiczny i nieszablonowy sposób.Gorąco polecam!
 • Avatar Dominik Kowalski ★★★★★ miesiąc temu
  Szkolenie bardzo dużo wniosło do mojej pracy pod względem warsztatowym oraz pod rozwinąłem szereg umiejętności praktycznych. Z całą pewnością będę jeszcze korzystać z oferty Instytutu Publico.
 • Avatar Paweł Wiatrak ★★★★★ 4 tygodni temu
  Bardzo polecam Pana Krystiana. Na konsultacjach bardzo podobało mi się indywidualne podejście i dostosowanie super pomysłów do potrzeb indywidualnych. Na pewno skorzystam z rad które otrzymałem. Pozdrawiam
 • Avatar Artur Kulig ★★★★★ 3 tygodni temu
  Dużo ciekawych informacji w zakresie psychologii w handlu, sposobach rozmowy z klientem, czy też prostych, ale równocześnie ważnych aspektów odnośnie handlowania produktami regionalnymi
 • Avatar Mateusz Horniak ★★★★★ rok temu
  Tak powinno wyglądać każde szkolenie! Ciekawe, merytoryczne, z poczuciem humoru - wszystko to sprawia, że słuchacz wynosi z prelekcji dużo wiedzy, którą może wykorzystać w życiu codziennym! 8 października 2022 szkolenie dla Sołtysów Województwa … More Małopolskiego w Hotelu Galaxy takie właśnie było‼️ Gratulacje i powodzenia w dalszych pożytecznych działaniach Instytutu‼️ 🤝🤠
 • Avatar Dagmara Koprowska ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez dr Krystiana Dudka i jego współpracowników dla Spółki ADM ZN. Szkolenie bardzo ciekawe, profesjonalny przekaz, świetny kontakt z odbiorcami. Super przekazana wiedza.Dziękuję za rewelacyjne … More szkolenie. Polecam.
 • Avatar Michał Siembab ★★★★★ 3 miesiące temu
  Współpraca z Panem Krystianem i Instytutem Publico za pośrednictwem Akademii WSB to najlepsza inwestycja w kwestii budowania marki własnej. Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas.
 • Avatar Paweł Kucharczyk ★★★★★ 2 miesiące temu
  Miałem przyjemność uczestniczyć na studiach w zajęciach z PR prowadzonych przez dr Krystiana Dudka. Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza na najwyższym poziomie
 • Avatar Beata Zarzycka ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Instytut Publico. Prowadzący szkolenie wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem i ogromnym doświadczeniem.Wysoko oceniam wartość merytoryczną szkolenia, umiejętność dzielenia … More się wiedzą, przejrzysty sposób przekazu i poczucie humoru.Dziękuję Państwu i życzę dalszych sukcesów.
 • Avatar KORA Szkolenia Medyczne ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Od 23 lat organizujemy szkolenia dla pielęgniarek i położnych. Podejmując współpracę z trenerami i wykładowcami zawsze na pierwszym miejscu stawiamy ich zaangażowanie, przygotowanie merytoryczne i „iskrę pasjonata” w oku. To jest gwarancją, … More że nasi słuchacze otrzymają na zajęciach więcej, niż się spodziewają.20 maja uczestniczyłem w zajęciach: PR i narzędzia komunikacji kryzysowej (w ramach studiów podyplomowych) prowadzonych przez dr. Krystiana Dudka. Forma, sposób i styl zajęć, kontakt ze studentami, mnóstwo przykładów, ćwiczeń, dyskusji i pełnego zaangażowania wszystkich słuchaczy biorących udział w zajęciach dowodzą, że prowadzący jest Mistrzem w swojej dziedzinie. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak ekscytujących zajęciach. Dziękuję, mw.
 • Avatar Marcin Dąbek ★★★★★ miesiąc temu
  Rzeczowe i dynamiczne spotkanie z panem Krystianem. Duża wiedza, ciekawe przykłady. Polecam!
 • Avatar Marta Pietranek ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Szkolenie bardzo interesujące i pouczające. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, posiadający bogate doświadczenie zawodowe. Informacje przekazane w praktyczny sposób.
 • Avatar JMZ ★★★★★ 4 tygodni temu
  Komunikacja w projekcie - merytorycznie: extra, humor: pierwsza klasa, komunikatywność: wzorcowa!
 • Avatar Aneta Kotyza ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Rewelacyjne i nieszablonowe wykłady, zawsze świetny kontakt z publicznością, duża dawka ciekawych informacji i pozytywnej energii. Gorąco polecam szkolenia pana Krystiana !!! Pozdrawiamy - Małopolskie Kobiety wyjątkowe i gospodarne.
 • Avatar Kinga Smoliło ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Świetne szkolenie przeprowadzone przez Pana doktora Krystiana Dudka dla dyrektorów szkół z Jaworzna, pełen profesjonalizm, ciekawie, nieszablonowo, z humorem.1 Polecam
 • Avatar Marek Moldawa ★★★★★ 6 miesięcy temu
  💥Bardzo solidne szkolenie.💥 Wiedza przedstawiona wprost, bez niepotrzebnych ozdobników ale z bardzo trafnymi przykładami.Świetne wyczucie specyfiki branży, struktury organizacji i odbiorcy. Zarówno na sali jak i docelowego, do którego mamy … More trafić.Jeśli dodamy do tego sympatycznych i kompetentnych prelegentów, to szkolenie było zdecydowanym strzałem w 🎯
 • Avatar Agnieszka Ujma ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Miałam już okazję dwukrotnie uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez pana dr Krystiana Dudka. Szkolenia były bardzo ciekawe, podane przykłady były życiowe i mocno obrazujące omawianą tematykę. Myślę, że prelegent trafił do wszystkich … More odbiorców. Szkolenia zleciały bardzo szybko, w miłej atmosferze. Gorąco polecam :).
 • Avatar Katarzyna Pawłowska ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Kolejny raz miałam przyjemność uczestniczyć w wystąpieniu Pana Krystiana Dudka. Jak zawsze praktyczna wiedza podana w świetny, przystępny sposób. Dziękuję!
 • Avatar Barbara Kłósek ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Pan Krystian - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wykład z Pana udziałem to prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm, wiedza i łatwość przekazu. KGW Pełna Chata serdecznie dziękuje za super wykład!
 • Avatar Magda Fornicka-Pietraszko ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Miałam przyjemność uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez dr Dudka. Dotychczas myślałam, że PR to takie "pitu-pitu" i zasadniczo traktowałam go po macoszemu. Aż do dzisiaj! Jestem pozytywnie zaskoczona - prelegent ma świetny … More kontakt ze słuchaczami, dużą wiedzę przekazaną z pasją i humorem oraz nietuzinkowe przykłady na zobrazowanie problemu. Świetnie spędzony czas pełen inspiracji!
 • Avatar Gosia M ★★★★★ 3 tygodni temu
  Dużo przyjemność słuchania , niesamowita wiedza i pełnym profesjonalizm. Dziękuję 🤩
 • Avatar Robert Klein ★★★★★ 3 miesiące temu
  Świetne zajęcia, bardzo interesujące wiadomości. Jestem pozytywnie zmotywowany do działań w zakresie budowania marki.
 • Avatar Aleksandra Hetnał ★★★★★ 2 miesiące temu
  Niesamowicie ciekawy i wciągający wykład dr Krystiana Dudka. Duża dawka wiedzy.
 • Avatar Agnieszka Górka ★★★★★ rok temu
  Czy można z zachwytem słuchać!? Tak !!! 8 października w Krk w Hotelu Galaxy odbyła się Akademia Malopolskiego Sołtysa. Wykład prowadził dr Krystian Dudek. Od samego początku doskonaly kontakt z odbiorcami, sposób przekazu i treść...Rewelacja. … More Takich szkoleń więcej! Jestem pod wrażeniem. Panie Krystianie szacunek. Brawo. Najwyższa półka. Takie szkolenia się zapamiętuje i o to chodzi!
 • Avatar Agnieszka Skupień ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Bardzo dziękuję za szkolenie, na którym prowadzący jest tu i teraz!Szanuje publiczność.Podaje konkretne, merytoryczne treści wyciskając esencję!Było inspirująco, dowcipnie i ciekawie!Polecam!
 • Avatar Joanna Lenio-Zachacz ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Miałam przyjemność uczestniczyć w wykładzie dotyczącym Public Relations prowadzonym przez Pana Krystiana Dudka- bardzo praktyczne podejście do tematu, duża dawka wiedzy połączona z ogromnym doświadczeniem- gorąco polecam!!!
 • Avatar Anita Lipnicka ★★★★★ 2 miesiące temu
  Dr Krystian Dudek, kompetencja, klasa, doświadczenie, wiedza i rewelacyjny przekaz!
 • Avatar Tomasz Grzegorz ★★★★★ 4 lata temu
  Szkolenia organizowane przez Pana Krystiana zawsze trafiają w potrzeby naszych klientów i są bardzo wysoko oceniane przez uczestników.
 • Avatar Krystyna Kotarba ★★★★★ rok temu
  Wspaniałe szkolenie dla sołtysów w Krakowie zorganizowane przez Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich. Prowadzący p.Krystian to kompetencja, fachowość i wiedza. Zwykle ludzie opuszczają salę już po pierwszej części, tutaj udało się tak zaczarować … More zebranych, że wszyscy słuchali z zapartym tchem do wieczora czyli do końca. Jestem zachwycona sposobem prowadzenia, wiele rzeczy dowiedziałam się bardzo potrzebnych, szkoda, że nie wcześniej. Sposób i poziom szkolenia idealnie dobrany do grupy odbiorców. Trzeba przyznać, że niewiele wykładów jest na tak wysokim poziomie, widać było doskonałe przygotowanie. GRATULACJE raz jeszcze.
 • Avatar Agnieszka Sznober ★★★★★ rok temu
  Czynię wyjątek - zwykle nie udostępniam opinii w Googlach, jednak zostałam przemiło zaskoczona przez pana Dudka. Miałam przyjemność kilkukrotnie brać udział w jego wykładach. Dzięki obrazowym przykładom z praktyki zawodowej Instytutu Publico … More zapamiętałam sporo z wiedzy, którą dzielił się z nami Pan doktor. Dotychczasowe zajęcia były, moim zdaniem, bardzo merytoryczne. Po zajęciach w ramach Tygodnia Bezpłatych Szkoleń, a minęło od tego trochę czasu, otrzymaliśmy pakiet polecanej literatury - myślę, że to miłe i zaskakujące oraz najlepiej świadczy o profesjonalnym podejściu do zawodu, jakie prezentuje Pan Dudek.
 • Avatar Marcin Bilicz ★★★★★ rok temu
  Byłem uczestnikiem szkolenia z Komunikacji wewnętrznej w naszej firmie, szkolenie prowadził Pan Krystian, powiem krótko pełny profesjonalizm, sposób dotarcia i zaciekawienia uczestników fenomenalny świadczący o bardzo dużym doświadczeniu. … More A co najważniejsze - wyniosłem z szkolenia dużo wiedzy która na pewno pozwoli na dalszy rozwój mój oraz naszej firmy za co Panu Krystianowi bardzo dziękuję i pozdrawiam.
 • Avatar Anna Kulczyk ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo ciekawe i profesjonalne szkolenie. Super atmosfera.
 • Avatar Julia ptasznik ★★★★★ 3 tygodni temu
  Pełen profesjonalizm i bardzo przyjemny odbiór szkolenia
 • Avatar Magdalena Puła ★★★★★ rok temu
  Uczestniczyłam dziś w szkoleniu "Sprzedawaj skutecznie jak Wilk z Wall Street", prowadzonym przez Pana Krystiana, organizowanym przez Akademię WSB. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu, sposobu komunikacji oraz … More przekazania tak wielu ważnych informacji, popartych ciekawymi przykładami - w godzinę. Fenomenalny wykład! 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało 😉 Dziękuję!
 • Avatar Jakub Siudyła ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Miałem przyjemność brać udział w wykładzie Krystiana Dudka z Instytut Publico. Bardzo merytoryczna osoba. Chętnie współpracowałbym z nim również zawodowo w zakresie zarządzania wizerunkiem organizacji.
 • Avatar magda fritz ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Szkolenia wartościowe. Przekazanie praktyki w interesujący sposób, interakcja z uczestnikami.
 • Avatar Tomasz Filipczyk ★★★★★ 4 tygodni temu
  Przyjazna atmosfera i same konkrety. Szczerze polecam. 🙂
 • Avatar Agnieszka Migdał ★★★★★ 4 tygodni temu
  Dziękuje. Bardzo dobre szkolenie!
 • Avatar Marlenka K. ★★★★★ 2 lata temu
  Szkolenie zorganizowane przez Instytut Publico to strzał w 10!!!Pan Krystian to świetny specjalista z PR na którym można polegać! Jestem zachwycona jakością szkolenia zarówno pod względem merytorycznym jak i atmosferą na spotkaniu. Świetny … More kontakt z uczestnikami. Polecam !!! Bardzo dziękuję że mogłam wziąść dział i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy.
 • Avatar Marlena ★★★★★ 3 tygodni temu
  Świetny wykładowca i szkoleniowiec! Polecam!
 • Avatar Anna Serwatka ★★★★★ rok temu
  Pan z dużą dawką humoru mówi o rzeczach trudnych, istotnych i bardzo interesujących. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. "Komunikacja wewnętrzna i społeczna". Polecam temat jak i również Pana prowadzącego:)Pozdrawiam … More
 • Avatar Sylwia ★★★★★ rok temu
  Szkolenia prowadzone przez Pana dr. Krystiana Dudka były rewelacyjne. Z całego serca polecam!
 • Avatar Bożena Szymańska ★★★★★ 2 lata temu
  W daniach 7-8.10.21r. w Pile odbyło się szkolenie, w którym uczestniczyłam. Prezentacja Pana Krystiana była na bardzo wysokim poziomie. Ciekawy wykład. Ogromna wiedza i bardzo dobra komunikacja. Profesjonalizm. Wspaniała osobowość. Polecam … More
 • Avatar Katarzyna Krosta ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Suprer dzisiejsze szkolenie bardzo mi się podobało , dużo ciekawych informacji polecam.
 • Avatar Ewa Banduła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Super szkolenie! Bardzo polecam
 • Avatar Lucyna Siba ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo profesjonalne s kolenie i rewelacyjny wykładowca
 • Avatar Arkadiusz Głąb ★★★★★ 3 lata temu
  Uczestniczyłem w szkoleniu „Jak przygotować skuteczną strategię PR firmy i wyprzedzić konkurencję” które było realizowane w ramach szkoleń przygotowanych przez Akademię WSB. Wykład prowadził Pan dr Krystian Dudek i to jemu chciałem przede … More wszystkim podziękować za profesjonalizm. Dwie godziny minęły w mgnieniu oka, aż żal że tak szybko. Lecz...jesteśmy umówieni na spotkanie z propozycją przeprowadzenia szkolenia w mojej firmie. Gorąco polecam.
 • Avatar Katarzyna Maj ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Bardzo profesjonalny przekaz, można wynieść z zajęć bardzo dużo ciekawych informacji 🙂
 • Avatar Tomek S ★★★★★ 2 lata temu
  Jako uczestnik szkoleń oraz konferencji z udziałem lub prowadzonych przez Pana Krystiana mogę jednoznacznie powiedzieć, że warto było brać w nich udział. Pełen profesjonalizm, duża dawka ciekawych informacji, interakcja z uczestnikami, … More bardzo pozytywna atmosfera.
 • Avatar Ewa Skowron ★★★★★ rok temu
  Byłam uczestniczką szkolenia ""Sprzedawaj skutecznie jak Wilk z Wall Street", bardzo duża dawka merytorycznej wiedzy. Polecam wszystkim wykłady Pana Krystiana i z niecierpliwością oczekuję na kolejne.
 • Avatar Karol Jaworek ★★★★★ rok temu
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Doktorem Krystianem, niesamowita wiedza oraz łatwość rozwiązywania problemów natury socjologicznej, dostrzeżenie nowych perspektyw których wcześniej nie widziałem a które z pewnością ułatwią … More moją prace !Z całego serca Polecam
 • Avatar Winnica BOGU-MIŁA ★★★★★ 4 tygodni temu
  1/30 na dziś już jest 😉 Pozdrawiamy🍷🍷🍷
 • Avatar Agnieszka Kowalewska ★★★★★ 4 lata temu
  Szkolenie prowadzone przez Pana Krystiana Dudka to najlepsze szkolenie merytoryczne, w jakim uczestniczyłam pracując w administracji samorządowej od 12 lat. Zdecydowanie trener o najwyższych kompetencjach i kulturze osobistej oraz bardzo … More bogatym dorobku branżowym. Bardzo wysoki poziom umiejętności w kwestii komunikacji i przekazu. Szkolenie było prowadzone bardzo ciekawie. Szczerze polecam.
 • Avatar Promocja Rozwój ★★★★★ 2 lata temu
  Współpracowaliśmy z Panem Krystianem podczas współorganizacji kilku konferencji. Pełen profesjonalizm, ciekawa tematyka prelekcji oraz konkretne przykłady. Efektem tych spotkań był bardzo pozytywny odzew uczestników i zdobycie przez nich … More konkretnej wiedzy.
 • Avatar Jerzy Kłępa ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobre szkolenie prowadzone przez Pana Krystiana, wspaniała atmosfera i dużo humoru. Polecam.
 • Avatar Brat Polak ★★★★★ 2 lata temu
  Moja ocena z perspektywy szkolenia PR odbytego kilka tygodni temu, przeprowadzonego przez Pana Krystiana.Polecam każdemu kto chce zrozumieć, a przede wszystkim odpowiednio korzystać z potencjału PR.Zdecydowanie zalecam wszystkim pretendującym … More lub będących tzw. osobami publicznymi. Nasze "elity" desperacko potrzebują tego typu szkoleń.Jeśli cały IP działa na kanwie know how prowadzącego w/w szkolenie to cieszę się, że są takie instytucje.Tak trzymać i działać zawsze po dobrej stronie.....stronie prawdy!Dziękuję i Pozdrawiam
 • Avatar Aleksandra Kowalska ★★★★★ rok temu
  Dr Krystian Dudek to fantastyczny szkoleniowiec. Posiada duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą przekazuje w profesjonalny i przystępny sposób. Polecam.
 • Avatar Natalia Tarabuła ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Dziękuję za rewelacyjne szkolenie! Polecam z czystym sumieniem!
 • Avatar Iwona Kamińska ★★★★★ 2 tygodni temu
  Super szkolenie. Profesjonalizm
 • Avatar Kasia Kleszcz ★★★★★ 4 lata temu
  Jak nazwać stan gdy siedzisz na szkoleniu i twój mózg pracuje na najwyższych obrotach by wchłonąć jak najwięcej z tego co słyszy. W wolnym czasie analizujesz to co masz w głowie a przed kolejnym dniem odczuwać ekscytację na samą myśl o … More tym co będzie na szkoleniu? Wciąż nie wiem jak to nazwać ale chcę więcej.Tak przeprowadzonego szkolenia, z takim zaangażowaniem, słuchaniem potrzeb uczestników, z taką ilością praktycznej wiedzy dawno nie przeżyłam. Polecam serdecznie bo takiego szkolenia nie da się zapomnieć a wręcz przeciwnie chce by trwało 🙂
 • Avatar Agnieszka ★★★★★ 2 lata temu
  Brałam udział w dwudniowym szkoleniu prowadzonym przezdr.Krystiana Dudka. Fantastyczne spotkania , nasycone przykładami z życia wziętymi,pełne informacji przedstawionymi w super sposób. "NIE WYPOWIEDZIANE NIE ISTNIEJE ".Polecam. … More
 • Avatar Gaba Olearczyk ★★★★★ 4 lata temu
  Szkolenie indywidualne na najwyższym poziomie- szyte na miarę moich potrzeb.Przygotowanie merytoryczne Pana Krystiana niezwykle profesjonalne .Materiały czytelne i związane z tematyką .Przy tym świetna atmosferaPolecam jako dobrą inwestycję … More w siebie samego.
 • Avatar Weronika Mróz ★★★★★ 4 lata temu
  Ostatnio miałam przyjemność brać udział w wykładach prowadzonych przez dr Dudka, które były niesamowicie wartościujące i pouczające. Prelekcji Pana Krystiana można słuchać cały czas i na pewno, gdy będzie znów okazja do wysłuchania go to … More ją wykorzystam. Gorąco polecam!!!
 • Avatar Jola Pacholec ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Cudowne szkolenie. Pełne merytorycznej wiedzy poparte zabawnymi historiami. Niesamowity przekaz. Dziękuję.
 • Avatar Sylwia Gierez-Dobiczek ★★★★★ 3 lata temu
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w wykładzie dr Krystiana Dudka. Ogrom praktycznej i rzeczowej wiedzy przekazanej w lekki sposób okraszony bardzo przyjazną i ciepłą atmosferą. Serdecznie polecam
 • Avatar Grzegorz Stano ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Rewelacyjne szkolenie w Jaworznie. Polecam serdecznie.
 • Avatar Jarosław Ligas ★★★★★ rok temu
  Zajęcia z Panem Krystianem to sama przyjemność. Świetnie się Go słucha z dużym praktycznym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm.
 • Avatar Patrycja Podsiedlik ★★★★★ 3 lata temu
  To kolejny raz kiedy biorę udział w zajęciach prowadzonych przez dra Krystiana Dudka. Jak zwykle wszystko zostało przekazane w przystępny, a jednocześnie bardzo profesjonalny sposób. Jestem zadowolona, że mogłam poszerzyć wiedzę z zakresu … More zarządzania wizerunkiem. 😄
 • Avatar Monika Janik ★★★★★ rok temu
  Polecam serdecznie spotkania merytoryczne z zakresu PR.Dawka wiedzy połączona z ogromnym doświadczeniem.Nie znam lepszej firmy/organizacji w tym obszarze.Polecam!
 • Avatar Magdalena Woźniak ★★★★★ 2 miesiące temu
  Najlepsze szkolenie na jakim byłam
 • Avatar Grzegorz Kuś ★★★★★ 2 lata temu
  Jedno z lepszych szkoleń w których uczestniczyłem (18.11. Brenna). Prowadzący świetnie przygotowany, kompetentny, posiadający dużą wiedzą i doświadczenie.
 • Avatar MSD MOSTY ★★★★★ 4 lata temu
  Dr Krystian Dudek poprowadził 6 czerwca 2018 roku dla Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY szkolenie z kreowania własnego wizerunku. Miejsca na warsztat rozeszły się w jedną dobę, a uczestnicy byli zachwyceni konkretną wiedzą, … More którą otrzymali.Dr Krystian Dudek powtórzył swoje szkolenie dla studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej podczas dziennikarsko-pijarowego obozu naukowego w Cieszynie w lipcu 2018 roku.Współpraca z dr. Krystianem Dudkiem jest niezwykle profesjonalna i rzetelna. Polecamy serdecznie skorzystanie z jego usług szkoleń.Justyna KalinowskaPrzewodnicząca MSD MOSTY
 • Avatar Joanna Perończyk ★★★★★ rok temu
  Najmądrzejsze i najbardziej inspirujące szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Pięknie dziękuję!
 • Avatar Jozef Koczar ★★★★★ rok temu
  Szkolenie z Panem Dr Dudkiem jest rewelacyjne, uświadamia sprawy ważne w działaniu każdej firmy/osoby.Polecam!
 • Avatar Jakub Kuśka ★★★★★ 4 lata temu
  Miałem przyjemność brać udział w dwóch wykładach poprowadzonych przez dr Krystiana Dudka.Bardzo ciekawe zajęcia z zakresu PR. Żałuje jedynie, że nie mieliśmy więcej czasu. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!
 • Avatar maria kuca ★★★★★ 4 lata temu
  11.10.2019 Pan Krystian Dudek wystąpił na Konferencji Naukowo - Szkoleniowej "Prawo w psychiatrii", zorganizowanej przez Zespół ds. pielęgniarstwa psychiatrycznego przy OIPiP w Katowicach. Wygłosił wykład o "Komunikacji z … More pacjentem", który był bardzo interesujący i cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji. W przyszłości liczymy na owocną współpracę.
 • Avatar Michał Ostatek ★★★★★ 3 lata temu
  Mam doczynienia z Panem Krystianem. ( Jest moim wykładowcą). Pełen profesjonalizm i ciekawe tematy. Wiedza ogromna którą dzieli się w sposób przyjemny i zrozumiały. Wszytko na celującym poziomie.
 • Avatar dps jaworzno ★★★★★ 4 lata temu
  Od kilku lat mamy prawdziwą przyjemność współpracować z Krystianem Dudkiem oraz instytutem Publico.Każde kolejne spotkanie upewnia nas w przeświadczeniu, że współpracujemy z profesjonalnym zespołem, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie … More a sprawy pomocy społecznej zna i rozumie jak mało kto. To co zasługuje na szczególne podkreślenie to ogromna kultura osobista Pana Krystiana Dudka, prawdziwego człowieka renesansu.Dom Pomocy Społecznej w Jaworznie
 • Avatar Agata Niziurska ★★★★★ 4 lata temu
  Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w wykładzie dr Dudka. Mam wielką nadzieję, że uda mi się jeszcze nieraz zdobywać wiedzę od tak profesjonalnego eksperta z działu PR. Wykład doskonały pod względem merytorycznym, przedstawiony w całkowicie … More swobodnym stylu.
 • Avatar Magdalena Ziomko ★★★★★ 3 lata temu
  Po raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z dr Krystianem Dudkiem. Ponownie było ono bardzo wartościowe, profesjonalnie przeprowadzone i ciekawe!
 • Avatar Elzbieta Czernik ★★★★★ 3 miesiące temu
  Super szkolenie , polecam 😀
 • Avatar K. Makowska ★★★★★ 4 lata temu
  Współpraca przy kilkumiesięcznym projekcie, pełen profesjonalizm i pomysły na każdą sytuację. Rzadko spotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie całego zespołu, kultura współpracy i cierpliwość do naszych zmieniających się potrzeb. W … More razie potrzeby Pan Krystian odbierał telefony nawet po 21.00. Bardzo dziękuję za współpracę i polecam.
 • Avatar Edyta Gola ★★★★★ rok temu
  Bardzo merytoryczne szkolenie prowadzone przed dr Krystiana Dudka. Z takich warsztatów warto skorzystać.
 • Avatar Sołectwo Szklana ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Ciekawie poprowadzone szkolenie z autoprezentacji i budowania marki Dziękujemy
 • Avatar Ewa Wieczorek ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Dr Krystian Dudek jest SUPER 😀
 • Avatar Piotr Kurek ★★★★★ 4 lata temu
  Kilkudniowe szkolenie z dr Krystianem Dudkiem to okazja na drobiazgowe przedyskutowanie zagadnień związanych z marketingiem i PR firmy.Dobre przygotowanie, konkrety, czas na dyskusję i zadawanie pytań = dobrze zainwestowany czas.
 • Avatar Kasia Sztwiertnia ★★★★★ rok temu
  Polecam p. Krystiana Dudka. Bardzo merytoryczne i przyjemnie poprowadzone szkolenie
 • Avatar Grzegorz Gałczyk ★★★★★ rok temu
  Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu które prowadził pan Krystian Dudek. Polecam.
 • Avatar Karin Wawrzynek ★★★★★ rok temu
  Szkolenie Pana dr Krystiana Dudka, było bardzo satysfakcjonujące i sympatyczne.
 • Avatar Radosław Ś ★★★★★ rok temu
  Szkolenie dotyczące PR-u - było kapitalne! Na pewno jedno z najlepszych w jakich uczestniczyłem!
 • Avatar Klaudia ★★★★★ 2 lata temu
  Pan Krystian to doskonały specjalista z PR. Wysoka jakość szkolenia prowadzona w świetnej atmosferze.
 • Avatar Monika Lesznik ★★★★★ 4 lata temu
  Konsultacje z zakresu ,,Komunikacji wewnętrznej w organizacji” odbyły się w sprzyjającej atmosferze. Podczas konsultacji prowadzący przekazał wiedzę w sposób jasny i precyzyjny. Na uznanie zasługuje bogata wiedza merytoryczna i doświadczenie … More oraz profesjonalna postawa. Pan Doktor udzielił mi wielu cennych wskazówek, inspirując w ten sposób do dalszej pracy zawodowej.
 • Avatar Ireneusz S ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Przekaz informacji merytoryczny i rzeczowy z humorystycznymi aspektami. OK.
 • Avatar Kinga Bielejec ★★★★★ 4 lata temu
  Ogromna wiedza z zakresu public relations, media relations oraz marketingu. 4-dniowe szkolenie z Panem Krystianem jest prowadzone na najwyższym poziomie. Bardzo merytoryczne, interesujące i praktyczne, poparte wieloma przykładami "wziętymi … More z życia".
 • Avatar Oktawia Popanda ★★★★★ 3 lata temu
  Trudno sobie wyobrazić inną ocenę niż 5. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i doświadczenia! Fantastyczne wykłady, mnóstwo wyniesionych ważnych, ale i ciekawych, informacji gorąco polecam.
 • Avatar Radek Żydzik ★★★★★ 4 lata temu
  Po dwóch wykładach przeprowadzonych przez dr. Dudka jedyne czego żałuję to to że już się skończyły. Wspaniały fachowiec, olbrzymia wiedzą przekazana w sposób przystępny i co najważniejsze ciekawy. Polecam każdemu.
 • Avatar Andrzej Pierzynowski ★★★★★ rok temu
  Szkolenie profesjonalne i w dodatku z dużą dawką humoru. Polecam.
 • Avatar Imana ★★★★★ 3 lata temu
  Rzeczowo przeprowadzone szkolenie, dużo informacji i podpowiedzi dotyczących promocji i PR, pełen profesjonalizm, bez zbędnego "lania wody". Szczerze poleca ekipa jednego z sosnowieckich ośrodków kultury 🙂
 • Avatar Elzbieta Urbanska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Rewelacyjne szkolenie. Dziękuję
 • Avatar Joanna Lis-Fibic ★★★★★ 4 lata temu
  Z Panem Krystianem Dudkiem współpracuje od ok 10 lat, to osoba bardzo rzetelna, pomysłowa i ambitna, jego agencja to profesjonalizm w czystej postaci, jeśli miałabym komuś polecić Agencję PR, bez zastanowienia poleciłabym Instytut Publico. … More
 • Avatar Marcin Przybylski ★★★★★ 4 lata temu
  Konkret, otwartość i duże doświadczenie. Dużo dało nam szkolenie jakie w ramach obsługi przeprowadził p. Dudek. Przez to wiele osób zrozumiało na czym polega PR i aktywnie włączyło się w działania.
 • Avatar Dariusz Salamon ★★★★★ 3 lata temu
  To już moje trzecie spotkanie z Panem Krystianem Dudkiem i jak zwykle był to czas dobrze zainwestowany. Super szkolenie. Polecam
 • Avatar Mariusz Ławniczak ★★★★★ 4 lata temu
  Współpracujemy z Instytutem Publico od 3 lat. Kilka tematów: strony www, promocja, reklamy - szczególnie projekty graficzne, robiące świetne wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze doradzą, znajdą korzystne rozwiązanie. Pełen profesjonalizm, … More zaangażowanie, warunki i klimat współpracy.
 • Avatar B Q ★★★★★ 4 lata temu
  Brałem udział w prelekcji prowadzonej przez dr. Krystiana Dudka na temat kryzysów w wizerunku marek - wiedza przekazywana przez prelegenta podana była w bardzo interesującej formie.
 • Avatar Jerry's Team ★★★★★ rok temu
  Wykłady na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Panie Krystianie - dziękujemy i będziemy na pewno w kontakcie.
 • Avatar Joanna Hassa ★★★★★ rok temu
  Polecam! Bardzo dobre szkolenie, z wieloma przykładami. Usystematyzowało moją wiedzę 😉
 • Avatar Artur Marcisz ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Świetne szkolenie. Polecam w 100%
 • Avatar iustus ★★★★★ 4 lata temu
  Wartościowe, inspirujące szkolenia. Dr Krystian Dudek to człowiek o wielkiej energii, doświadczony wykładowca. Serdecznie polecam.
 • Avatar Asia Religa ★★★★★ 6 miesięcy temu
  świetny wykład, widać że profesjonaliści
 • Avatar Rafał Karpiel ★★★★★ 4 lata temu
  Bardzo rzetelnie przeprowadzone szkolenie w zakresie komunikcji zarówno zewnętrznej (z klientem) jak i wenętrznej (w zespole). Wykładowcy świetnie przygotowani merytorycznie.
 • Avatar Wojciech Mateusiak ★★★★★ 2 lata temu
  Współpraca z Instytutem Publico to sama przyjemność!Pan Krystian to przykład zawsze świetnie przygotowanego specjalisty na którym można polegać!
 • Avatar Grzegorz Skrzekowski ★★★★★ rok temu
  Jedno z najlepszych szkoleń, w których miałem przyjemność uczestniczyć.
 • Avatar Katarzyna Lubczyńska ★★★★★ rok temu
  Cudownie spędzony czas, pełen ogromu wiedzy i humoru. Gorąco polecam 🙂
 • Avatar Tomasz Łukasik ★★★★★ rok temu
  Szkolenie przeprowadzone w ciekawy sposób, każdy coś z spotkania wyniesie.
 • Avatar Kamil Zub ★★★★★ rok temu
  Niesamowita wiedza którą dr przekazuje w niesamowity sposób. w 100% polecam szkolenia!!
 • Avatar Monika Borkowska ★★★★★ 4 lata temu
  Spotkanie z dr Dudkiem to bardzo owocne spotkanie, rzeczowy, sympatyczny, kompetentny, po dzisiejszym spotkaniu inaczej oglądałam newsy tv. Pozdrawiam
 • Avatar Oliwia ★★★★★ 4 lata temu
  Świetnie poprowadzone zajęcia. Każdy słuchał z uwagą i wyniósł przydatne informacje do efektywniejszego komunikowania się. Super kontakt z młodzieżą. Bardzo polecam
 • Avatar Mariola Kołoczek ★★★★★ rok temu
  Wysoka wiedza, profesjonalizm a w dodatku ciekawy i nietuzinkowy przekaz. Mocne 10/10
 • Avatar Karolina Spałek ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Dobry wykład! Dziękuję:)
 • Avatar Tomasz Palkowski ★★★★★ rok temu
  Pełen profesjonalizm oraz bardzo dobre szkolenia. Polecam!
 • Avatar Wiola S ★★★★★ rok temu
  Fachowo, z poczuciem humoru. Wysoki poziom pod każdym względem.
 • Avatar Maciek Rydzoń ★★★★★ 2 lata temu
  Interesujace szkolenie z PR podparte przykładami z życia codziennego i nie tylko. Bardzo polecam!
 • Avatar Bożena Kozan ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Od najlepszych warto się uczyć 🙂 Polecam!
 • Avatar Katarzyna Szerzyna ★★★★★ 3 lata temu
  Super prowadźący szkolenie mówi o konkretach przy tym Pan jest bardzo dowcipny. Na szkoleniu nie wieje nuda. Chcę jeszcze😁
 • Avatar Marek Pochcioł ★★★★★ rok temu
  Nieoceniona wiedza połączona z praktycznym podejściem. Polecam bardzo 🙂
 • Avatar Katarzyna Leszczyńska ★★★★★ 4 lata temu
  Naprawdę mogę polecić! Super szkolenie i super człowiek. Słucha się przyjemnie, wiele pomysłów i mnóstwo przykładów.
 • Avatar Hubert Ibrom ★★★★★ rok temu
  Z całego serca polecam współpracę- fachowa i rzeczowa firma.
 • Avatar Dorota Gancarz ★★★★★ rok temu
  Pełny profesjonalizm.Ciekawe, merytoryczne szkolenie.POLECAM!!!
 • Avatar Wiktoria Krzan ★★★★★ 4 lata temu
  Świetny wykład pod względem merytorycznym, i przeprowadzony w taki sposób, że naprawdę nie da się znudzić.
 • Avatar Karolina Szambelanczyk ★★★★★ 3 lata temu
  Profesjonalne szkolenie przeprowadzone w bardzo interesujący sposób. Polecam!
 • Avatar Krzysztof 136 ★★★★★ rok temu
  Super szkolenie, pełen profesjonalizm, polecam.
 • Avatar Anna Znamirowska ★★★★★ rok temu
  Świetne szkolenie otwierające oczy na sprawy, wydawałoby się, oczywiste.
 • Avatar kogut915 ★★★★★ rok temu
  ciekawie mądrze i dobrze kieruje osobą w swoim zachowaniu
 • Avatar Magda Lena ★★★★★ rok temu
  Rewelacja! Profesjonalizm i komunikatywność. Bardzo polecam.
 • Avatar Jolanta Knapik ★★★★★ 2 miesiące temu
  Super szkolenie
 • Avatar Marcin K ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Serdeczne polecam. Fachowo i profesjonalnie!
 • Avatar Kasia W ★★★★★ 3 lata temu
  Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu. Pełen profesjonalizm👍
 • Avatar Roksana Myszur ★★★★★ 4 lata temu
  Warsztaty były przeprowadzone w sposób profesjonalny i przystępny dla każdego, chciałoby się słuchać więcej i więcej 😉
 • Avatar Ana Sal ★★★★★ rok temu
  Ciekawe, merytoryczne szkolenie. Polecam!
 • Avatar Martyna Dudzicz ★★★★★ rok temu
  Prawdziwi fachowcy. Wiedza, kompetencja i zaangażowanie. Polecam!
 • Avatar Eligiusz Komarowski ★★★★★ 2 lata temu
  POLECAM!!! Świetne zorientowanie na potrzeby klienta, jakość, przystępność i otwartość w przekazie.
 • Avatar Zbigniew Zyguła ★★★★★ 2 lata temu
  Pełen profesjonalizm, ciekawe szkolenia - polecam
 • Avatar Grzegorz Gwóźdź ★★★★★ rok temu
  Pełen profesjonalizm. Zespół godny zaufania i polecenia.
 • Avatar Krzysiek Wroński ★★★★★ 2 lata temu
  Świetne zajęcia z PR, dużo praktycznej wiedzy.
 • Avatar Agnieszka Jan ★★★★★ rok temu
  Świetne szkolenia. Polecam.
 • Avatar Ewa Dzierżanowska ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Ciekawe szkolenie. Polecam
 • Avatar Ewa Kasza ★★★★★ 4 lata temu
  Wysoka kultura i profesjonalizm. Jak miło kogoś takiego posłuchać w dzisiejszych czasach.
 • Avatar Rafal OLBRYT ★★★★★ rok temu
  Profesjonalne zajęcia. Polecam
 • Avatar Rafał Kochan ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Polecam.
 • Avatar Patrycja Wcisło ★★★★★ 2 lata temu
  Wspaniałe i wartościowe szkolenia ! Polecam
 • Avatar piotr noculak ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Rewelacja, mądrze i fachowo
 • Avatar Małgorzata Rzepa ★★★★★ rok temu
  Szkolenia merytoryczne i niezwykle ciekawe
 • Avatar Iwona Cz ★★★★★ 4 lata temu
  Duża wiedza przekazana w sposób przystępny i bardzo ciekawy.Polecam
 • Avatar Sebastian D. ★★★★★ rok temu
  Świetny wykład z PR.
 • Avatar Mariola J ★★★★★ 4 lata temu
  Po pierwszym dniu szkolenia.... Super!