„Wydarzenia sportowe skutecznym instrumentem kreowania pozytywnego wizerunku miasta” jednym z tematów Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Dr Krystian Dudek będzie moderował dyskusję nt. „Miasta stawiają na sport” w 9. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16-18 października. Ekspert ds. komunikacji i public relations przyjął zaproszenie Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i 17 października w godzinach 13:30-15:00 poprowadzi sesję kongresową.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to coroczny projekt, który cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, samorządowców i ludzi nauki, a także innych, którym bliska jest idea współpracy i rozwoju. Dotychczas swoją wiedzę i kontakty biznesowe budowało podczas kongresów około 37 tysięcy osób.

Tegoroczna edycja promowana jest hasłem SMART – SAFE – SOLUTIONS, a głównymi jej tematami będą: rozwój nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo biznesu, rynek pracy i edukacja, finansowanie MŚP, państwo i prawo, Akademia Marketingu oraz Global SME Meeting. Dr Krystian Dudek będzie moderatorem sesji, w której umówione zostaną efektywne sposoby na to jak wykorzystać sport w promocji miasta i czy to się opłaca.

W rozmowie wezmą udział: Witold Bańka (Minister Sportu i Turystyki), Marcin Krupa (Prezydent Katowic), Bogdan Wenta (Prezydent Kielc), Czesław Lang (wicemistrz olimpijski, organizator Tour de Pologne, Dyrektor Generalny LANG TEAM Sp. z o. o.), Zygmunt Frankiewicz (Prezydent Gliwic), Andrzej Dziuba (Prezydent Tychów), Krzysztof Kowal (Dyrektor Naczelny Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie), Adam Mikołajczyk (Prezes Zarządu Fundacji Best Place) oraz Wojciech Szczurek (Prezydent Gdyni) .

Eksperci panelu odpowiedzą na pytania:

– Jaki wpływ na rozwój miasta mają imprezy sportowe?

– Jak wykorzystać potencjał takich wydarzeń?

– Dlaczego warto inwestować w infrastrukturę sportową?

Zapraszamy na Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw!