Warsztat dla młodych przedsiębiorców – Mała Firma All Inclusive

24.09

W ten czwartek odbyły się warsztaty z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE, którego głównym tematem było zbudowanie przez młodych przedsiębiorców przewagi rynkowej. Warsztaty pt. „Ty i Twoja marka – o skutecznym budowaniu wizerunku osoby i firmy” poprowadził dr Krystian Dudek. Program warsztatów podzielony był na trzy części: Personal branding, Public Relations firmy oraz Kryzys marki – nie „czy?” tylko „kiedy?”.

W pierwszej części programu młodzi przedsiębiorcy dowiedzieli się jak przygotować
i wdrożyć strategię marki osobistej, jak dobrać odpowiednie instrumenty PR osobistego oraz jak w praktyce wykorzystać zasady autoprezentacji.

Mając świadomość jak ważny dla firmy jest wizerunek, uczestnicy warsztatów poznali techniki określania grup docelowych i wykorzystania odpowiednich narzędzi komunikacji. Dowiedzieli się też kim jest prawdziwy lider w budowaniu marki firmowej i jak przygotować plan działań w zakresie Public Relations. Przedstawiono także strategie działań antykryzysowych, by młodzi przedsiębiorcy nie bali się kryzysu, tylko umiejętnie stawili mu czoła.

Pełna sala, kolejny raz potwierdziła duże zapotrzebowanie na szkolenia w obszarze Public Relations i budowania marki osobistej.

Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach i zapraszamy do udziału w następnych!

24.09 (2)