Instytut Publico dla branży HoReCa – współpraca z BetaTech Group

Instytut Publico realizuje kompleksowe działania promocyjno-marketingowe dla klientów różnych branż. Tym razem agencja nawiązała współpracę z przedstawicielem sektora HoReCa. Do grona klientów Instytutu Publico dołączył BetaTech Group – dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych oraz właściciel prężnie rozwijających się marek – 4Caffe oraz Caffe Prestigio.

BetaTech Group działa na rynku od 2006 roku, oferując nowoczesny sprzęt gastronomiczny, specjalistyczny serwis świadczony dla globalnych marek oraz środki higieny kuchennej. Wieloletnia działalność Grupy BetaTech w branży HoReCa zaowocowała powołaniem dwóch marek specjalizujących się w dystrybucji i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy oraz akcesoriów. Marka 4Caffe oferuje narzędzia, akcesoria oraz wyposażenie ekspresów kawowych, natomiast Caffe Prestigio to dystrybutor najwyższej jakości włoskich ekspresów do kawy marki La Marzocco. W ofercie znajdują się również usługi doradcze w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu i akcesoriów kawowych, a także specjalistyczny serwis ekspresów. Caffe Prestigio to także ekskluzywny showroom kawowy, który wyposażony jest w przestrzeń degustacyjną.

Instytut Publico na rzecz BetaTech Group oraz marek 4Caffe i Caffe Prestigio realizuje kompleksowe działania z zakresu opracowania i wdrożenia strategii PR, w tym: opracowanie systemu identyfikacji wizualnej marek, komunikacja w internecie (www, social media, obsługa filmowa i foto). Instytut odpowiada również za event i content marketing, a także szkolenia pracowników Grupy.

Agencja została wybrana przez klienta w wyniku rekomendacji. Obsługą zajmują się Bartosz Jaroszek i Krystian Dudek. Strony nie ujawniają terminu współpracy.