Instytut Publico dla targów Fit Life Expo 2017

logo_kafelekFit Life Expo 2017 – największe wydarzenie branży fit i sportów siłowych w Polsce pod opieką Instytutu Publico.

Tegoroczna impreza, odbywająca się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (30.09-1.10) jest pierwszą z cyklu, jakie strony mają wspólnie realizować. Instytut Publico zajmie się przygotowaniem strategii promocji imprezy w mediach, jej realizacją, prowadzeniem relacji z mediami oraz doradztwem z zakresu event marketingu i niestandardowych form promocji. Agencja otrzymała umowę z Fit Life Expo na zasadzie konkursu. Za koordynację projektu odpowiada dr Krystian Dudek.

Podczas wydarzenia, po raz pierwszy w historii pasjonaci zdrowego i aktywnego trybu życia znajdą tak wiele atrakcji w jednym miejscu i czasie. Debiutancka edycja eliminacji do zawodów Arnolda Schwarzenegera Arnold Classic Australia 2018, najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sylwetkowe IFBB Diamond Cup, spotkanie ze światowej klasy gwiazdami kulturystyki, fitness i sportów siłowych – Mariusz Pudzianowski, Chul Soon, Simeon Panda, zawody crossfit, konwencje fitness czy wybory Miss Boom Boom to tylko niektóre z zapewnionych przez organizatorów atrakcji.

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 30.09 – 1.10 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.