Dr Krystian Dudek jednym z ekspertów EKMSP

kongres-logo

W dniach 18-20 października 2017 roku stolica Śląska stanie się sceną dla największego w Europie wydarzenia poświęconego firmom sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, po raz siódmy spotkają się przedstawiciele nauki, biznesu oraz samorządu, a w jednej z dyskusji weźmie udział doktor Krystian Dudek.

Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Public Relations został zaproszony do sesji panelowej „Marketing miast i regionów”, podczas której zostaną poruszone takie zagadnienia jak „strategia promocji jako fundament budowania wizerunku miasta i regionu” czy „rola przemysłu spotkań w budowaniu wizerunku miasta”. Oprócz pana Krystiana zaproszenia do udziału w dyskusji otrzymali Robert Biedroń, Waldemar Bojarun, dr Krzysztof Cieślikowski, Izabela Helbin, dr Wojciech Jarczewski, Adam Jarubas, Robert Stępowski oraz Hanna Zdanowska.

Wspomniany panel dyskusyjny odbędzie się 18 października w godzinach 14.30 – 16.30 w katowickim MCK w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.