„50 twarzy biznesu…”, czyli porady dr Krystiana Dudka na KPB

kpb52 września odbył się Kongres Praktyków Biznesu w Wyższej Szkole Humanitas
w Sosnowcu. Było to pierwsze wydarzenie tego typu w Zagłębiu, zapowiadające
V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Wnioski wyciągnięte z Kongresu Praktyków Biznesu zostaną przedstawione podczas V EKMŚP, który odbędzie się w dniach 12-14 października 2015 roku.

Pomysłodawca tego wydarzenia, dr Krystian Dudek, wygłosił inauguracyjny wykład pt.: „50 twarzy biznesu. Od czego zacząć i jak promować firmę w obliczu sukcesu i kryzysu”, podczas którego wymiana doświadczeń uczestników zainicjowała ciekawą i merytoryczną dyskusję. Kongres adresowany był do wszystkich osób, które prowadzą lub zamierzają prowadzić własną firmę. Atrakcyjność tego spotkania potwierdziła bardzo wysoka frekwencja uczestników.

Wielkie podziękowania dla Partnerów, Prelegentów, Sponsorów, Laureatów nagród HumanitAS Biznesu, ekipy organizacyjnej z Promocji i innych działów Uczelni oraz wszystkich uczestników. Szczególne ukłony dla Regionalnej Izby Gospodarczej i Izby Rzemieślniczej.
Instytut Publico chętnie dzieląc się swoim doświadczeniem, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w następnych wydarzeniach!

kpb2