101 publikacji o spektaklu Pół na Pół w styczniu

Jak pracuje agencja PR? Co dajemy naszym Klientom? Jeśli chcesz osiągać takie efekty – zapraszamy!

Prezentujemy efekty naszych działań z zakresu media relations dla ogólnopolskiego projektu teatralnego – sztuki Pół na Pół z udziałem Piotra Szwedesa, Wojciecha Malajkata i Piotra Polka.

Tylko w styczniu na temat promowanego przez nas projektu ukazało się 101 publikacji!
Z czego  52 publikacje internetowe, 29 publikacji prasowych, 18 emisji radiowych i 2 TV internetowych. Wypracowane publikacje w lokalnych i ogólnopolskich mediach obejmują komunikaty o najbliższych spektaklach Pół na Pół w różnych częściach Polski i ciekawostki o sztuce, a także wywiady z aktorami.
Ekwiwalent reklamowy wypracowanych publikacji wyniósł ponad 50 tysięcy zł.

Zapraszamy też do odwiedzenia administrowanego przez nas profilu sztuki Pół na Pół na Facebooku: https://www.facebook.com/PolnaPolSpektakl/

Przykładowe publikacje:

1

2

3 4

Spektakl Pół na Pół to polska adaptacja hiszpańskiej sztuki, którą obejrzało już ponad 500.000 widzów. Historia opowiedziana w spektaklu to losy dwóch przyrodnich braci, Dominika (w którego wciela się Piotr Szwedes) i Roberta (w tej roli: Piotr Polk), którzy zastanawiają się jak… pozbyć się własnej matki. Dominik, uciemiężony latami opieką nad wymagającą starszą panią i styranizowany przez dominującego starszego brata, chciałby zacząć realizować swoje marzenia i żyć własnym życiem. Jego rozpaczliwa batalia, choć nieporadna i niepewna swego, ujmuje ciepłem i urokiem. Robert na drugim biegunie, to starszy brat, którego zainteresowania koncentrują się głownie na próbach przejęcia spadku po matce. Jego zdeterminowanie w podziale spadku jeszcze za jej życia, pokrętne próby wpływania na młodszego brata pod płaszczykiem braterskiej troski i miłości sprawiają, że na widowni wybuchają niekontrolowane salwy śmiechu. Dominik i Robert zjednują niekwestionowaną sympatię widzów już od pierwszej sceny, mimo wątpliwych moralnie planów wyprawienia własnej matki na tamten świat. Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jednak jej tyranizująca obecność sygnalizowana jest przeszywającym dzwonkiem.

17, 18 i 19 marca – premiera spektaklu w Warszawie, w Teatrze Polonia, na którą zapraszamy!
http://teatrpolonia.pl/event-data/2881/pol-na-pol-spektakl-goscinny