„Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie” hasłem przewodnim Tygodnia Przedsiębiorcy

W dniach 23-27 września Oddział ZUS w Chorzowie organizuje cykl szkoleń, konsultacji i spotkań dla przedsiębiorców. W szerokim zakresie tematycznym znajdują się między innymi te dotyczące przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi, informacjami z zakresu prawa pracy, sukcesją w biznesie, pozyskaniem dofinansowania na działania proekologiczne oraz informacjami z zarządzania kryzysowego. Jedną z prelekcji, która odbędzie się 25 września w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach poprowadzi dr Krystian Dudek. Instytut Publico zostało oficjalnym partnerem wydarzenia.

„Nie licz, że kryzys Cię ominie. Zastanów się, czy gdy przyjdzie, będziesz wiedział co robić” to temat prelekcji z zakresu public relations autorstwa dr. Krystiana Dudka – właściciela Instytutu Publico, która rozpocznie się 25 września o godzinie 11:50. Podczas wykładu dr Krystian Dudek – ekspert ds. public relations – przekaże cenną wiedzę z zakresu odpowiedniego przygotowania się do kryzysu, który i tak nieuchronnie nadejdzie, a także jak skutecznie z nim walczyć.

Podczas Tygodnia Przedsiębiorcy organizatorzy zapraszają na bezpłatne seminaria tematyczne: „Zatrudniam legalnie – współpraca ZUS przy ustalaniu i wypłacaniu świadczeń krótkoterminowych”, „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: ubezpieczenia unijne”, „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia”, a także na konsultacje dotyczące usług oferowanych przez ZUS, takie jak: doradcy ds. ulg i umorzeń oraz doradcy płatnika. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z porad ekspertów: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, instytucji współpracujących m.in. Państwowej Inspekcji Pracy, urządów skarbowych, urzędów miasta, urzędów gminy oraz PFRON.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.