„Wiadomości z ulicy Bielskiej 4”, czyli custom publishing dla Szpitala Śląskiego

Wiadomości z Bielskiej 11

Instytut Publico wspiera działania komunikacyjne cieszyńskiego szpitala, m.in. poprzez koordynację prac nad kwartalnikiem „Wiadomości z ulicy Bielskiej 4”.

Informator wydawany przez Szpital Śląski w Cieszynie to dawka praktycznych porad związanych z dbaniem o zdrowie, informacje o najważniejszych inicjatywach podejmowanych przez placówkę, a także inwestycjach w powiecie. W każdym numerze „Wiadomości” przeczytać można także wywiady ze znanymi i lubianymi postaciami pochodzącymi ze Śląska Cieszyńskiego i okolic. W najnowszym numerze z grudnia 2016 r. znalazła się m.in. obszerna rozmowa z Adamem Małyszem.

Celem wydawania „Wiadomości z ulicy Bielskiej 4” jest zwiększenie rozpoznawalności marki Szpitala Śląskiego oraz wzmocnienie eksperckiego wizerunku specjalistów placówki. Pismo ukazuje się cyklicznie, w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy. Posiada też wersję elektroniczną, udostępnianą na stronie internetowej Szpitala Śląskiego. W ramach projektu Instytut Publico koordynuje prace koncepcyjne oraz redakcję materiałów, współpracuje z mediami lokalnymi oraz nadzoruje współpracę sponsorską.

Zobacz aktualny numer

Wiadomości z Bielskiej 4 22