„Rola rzeczników prasowych w komunikacji masowej” – polecamy najnowszą książkę dra Krystiana Dudka

Gorąco polecamy Państwu lekturę książki dra K. Dudka „Rola rzeczników prasowych
w komunikacji masowej” (Sosnowiec – Praga 2015) wydanej nakładem Oficyny Wydawniczej Humanitas, Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

K.-Dudek-Rola-rzecznikow-3-1024x660

Książka dedykowana jest praktykom (rzecznikom prasowym, piarowcom, dziennikarzom), akademikom i studentom. Jest to publikacja oparta na rozprawie doktorskiej obronionej na Uniwersytecie Śląskim z wyróżnieniem w postaci rekomendacji do druku.

Podstawą książki jest precyzyjne badanie empiryczne przeprowadzone wśród 250 dziennikarzy i rzeczników prasowych z terenu województwa Śląskiego – co stanowi największy tego typu projekt w ostatnich 9 latach w Polsce.

Badani pytani byli o wzajemne oczekiwania i oceny, styl i narzędzia pracy oraz sugestie dotyczące wzajemnych relacji. Konkluzją publikacji jest wypracowanie modelu rzecznika prasowego osadzonego w dzisiejszych realiach komunikacyjnych.

Patroni i Partnerzy publikacji:
Instytut Konsultingowo Doradczy PUBLICO, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Kongres Profesjonalistów Public Relations, Międzynarodowy Ośrodek Public Relations, Ośrodek Badań nad Mediami z Krakowa, Ogólnopolskie Sympozjum Dziennikarskie, PRawdziwyPR, Wyższa Szkoła Humanitas.

Media: Proto.pl, Dziennik Zachodni, Naszemiasto.pl, Blogifirmowe.com.

Książka-Rola-rzeczników-prasowych-w-komunikacji-masowej-1024x658

Książkę można nabyć w Wydawnictwie Humanitas:
Przejdź do strony internetowej Wydawnictwa
(format B5, s. 320, twarda oprawa)

Zapraszamy do lektury!