PUBLICO partnerem II Konwentu Kobiet Sukcesu

Konwent Kobiet

W czwartek, 30 czerwca w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odbędzie się II Konwent Kobiet Sukcesu, organizowany przez Centrum Rozwoju Kobiet. Instytut PUBLICO został partnerem wydarzenia.

Marka osobista, sposoby motywacji zawodowej, prowadzenie własnego biznesu – to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas konferencji poświęconej zagadnieniu przedsiębiorczości kobiet. Konwent Kobiet Sukcesu po raz drugi zostanie zorganizowany
w sosnowieckiej Wyższej Szkole Humanitas. Za realizację tego wydarzenia  odpowiada Centrum Rozwoju Kobiet.

Centrum wprowadza kobiecy akcent do oferty wydarzeń uczelni. Dedykujemy wszystkim zainteresowanym paniom z regionu wydarzenie adresowane specjalnie do nich i poświęcone zagadnieniom i problemom bezpośrednio ich dotyczącym. Takim, które podczas innego rodzaju spotkań niekoniecznie są akcentowane – tłumaczą Ewa Bensz, Agnieszka Pilnicka i Ewa Marek, organizatorki tej inicjatywy.

Podczas czwartkowego spotkania uczestniczki wezmą udział w wykładach prowadzonych przez najlepszych trenerów i specjalistów z regionu. Najbardziej aktywne i zasłużone osobistości odbiorą Nagrody „Kobieta Humanitas”.

Instytut PUBLICO, który wspiera lokalne inicjatywy biznesowe oraz wydarzenia związane
z tematyką marki osobistej, został partnerem drugiej edycji Konwentu. Agencja przygotowała dla najbardziej aktywnych słuchaczek vouchery na indywidualną konsultację z zakresu personal brandingu i strategii PR firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.

Formularz zgłoszenia uczestnictwa znajduje się TUTAJ.