Nie tylko PR – PUBLICO z myślą o innych

858781_1008573682561426_438331148680817546_o

Czas pracy agencji public relations w całości wypełniają realizowane dla klientów projekty. Warto jednak w harmonogram swoich działań wpisać udział
w przedsięwzięciach charytatywnych. Zespół PUBLICO w ostatnich miesiącach przyczynił się do wywołania uśmiechu na twarzach najmłodszych potrzebujących.

Instytut PUBLICO chętnie wspiera osoby potrzebujące, udzielając im pomocy lub nagłaśniając akcje związane z szeroko rozumianą społeczną odpowiedzialnością. Tak było w grudniu,
w przypadku świątecznej akcji Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu. Nasz zespół
z przyjemnością przygotował słodką, bożonarodzeniową paczkę dla Szymona – jednego
z podopiecznych szkoły. Jak się okazuje, by wesprzeć osoby potrzebujące – potrzeba naprawdę niewiele.

W ostatnich dniach przejęła nas historia Boryska Loski, dla którego zorganizowano akcję „Pomoc dla Boryska”. Chłopiec, który przeszedł już poważne operacje serca, w tej chwili potrzebuje pieniędzy na kolejny zabieg. By dołożyć przysłowiową cegiełkę do spełnienia jego marzenia o byciu zdrowym, Instytut PUBLICO postanowił kupić koszulkę piłkarską, a środki finansowe przekazać właśnie na cel kolejnej operacji. Więcej informacji na temat Boryska można znaleźć TUTAJ. Trzymamy kciuki za dzielnego Pacjenta!

Zespół PUBLICO zachęca zarówno osoby prywatne, jak i instytucje do angażowania się
w podobne działania charytatywne. Już teraz pojawia się dobra okazja do takich działań – możliwość przekazania 1% podatku.

ljvkicxDSC08973

DSC08975 Obraz(2)1