„Mądrych wykładów słucha się też na budowie” – rekordowy wykład dr. Krystiana Dudka z zakresu komunikacji

Jak ważna jest komunikacja? Z jakich elementów się składa? Jak nią zarządzać w zespole projektowym? Jak radzić sobie z potencjalnymi konfliktami? Na te i wiele innych pytań odpowiedział dr Krystian Dudek, Pełnomocnik Rektora Akademii WSB ds. strategii komunikacji i PR podczas swojego ostatniego wykładu na temat skutecznego porozumiewania się. Prelekcja przeprowadzona w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej przyciągnęła wielu zainteresowanych, gdyż zapisało się na nią blisko 1700 osób!

Uczestnicy wykładu poznali szereg praktycznych wskazówek dotyczących skutecznej komunikacji, roli indywidualnego podejścia do członków zespołu projektowego, znaczenia prostych zasad, które wielokrotnie dają spektakularne efekty, a także przekonali się, że na profesjonalne podejście do tego obszaru nigdy nie jest za późno.
Jak się okazało, wiedzę zdobywać można także podczas… prowadzonego remontu, a notatki sporządzać na płycie gipsowo-kartonowej. Jeden ze słuchaczy po zakończonych zajęciach przesłał zdjęcie opatrzone komentarzem: „Mądrych wykładów słucha się też na budowie”.
Zapraszamy Państwa do współpracy w ramach szkoleń realizowanych przez Instytut Publico i dr. Krystiana Dudka.