Jak przygotować strategię PR uczelni? O tym już 15 marca

wyróżniające

15 marca 2017 odbędzie się X Forum Informatycznego Zarządzania Uczelnią pn. „Zarządzanie Kapitałem Intelektualnym Uczelni Repozytoria, Witryny Internetowe, Zarządzanie Procesami” organizowane przez Centrum Promocji Informatyki. Swój wykład podczas wydarzenia wygłosi dr Krystian Dudek.

Już po raz dziesiąty w Warszawie spotkają się specjaliści i praktycy z całej Polski zajmujący się tematyką zarządzania informacją. Wśród zagadnień poruszanych przez ekspertów z takich jednostek jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika Krakowska czy Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych znajdą się m.in.: wsparcie informatyczne dla mobilności, systemy informatyczne wspomagające zarządzanie wiedzą oraz zarządzanie procesami na polskich wyższych uczelniach.

Do grona wykładowców zaproszono także dr. Krystiana Dudka, który podejmie tematykę przygotowania skutecznej strategii Public Relations Uczelni. Podczas wykładu uczestnicy Forum będą mieli okazję posłuchać, na czym polega diagnoza wyjściowa oraz określenie grup docelowych, jak dobrać narzędzia PR i kanały komunikacji, a także, dlaczego zasada „wyróżnij się za wszelką cenę” nie zawsze sprzyja sukcesom wizerunkowym.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ, a z pełnym programem wydarzenia można zapoznać się TUTAJ.

 

Zapisz

Zapisz