Instytut Publico z kolejnym wyróżnieniem

Miło nam poinformować, że Instytut Publico zdobył tytuł Najlepsi 2018 wśród Agencji Marketingowych w Krakowie przyznawany przez Oferteo. Firma realizuje swoje projekty głównie na Śląsku, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że otrzymaliśmy wyróżnienie również w Małopolsce.

Tytuł przyznawany był na podstawie opinii naszych klientów, którym bardzo dziękujemy za uznanie. Czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do nieustannego doskonalenia naszych umiejętności i zgłębiania tajników sztuki marketingu i PR-u z wykorzystaniem najnowszych technologii.Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie ocen i opinii klientów na portalu. Chcielibyśmy się z Wami podzielić jedną z recenzji na nasz temat. Ogromny profesjonalizm. Dr Krystian Dudek marketingowo obsługuje moją firmę od 8 lat i jego pomysły ciągle nas zaskakują i są strzałem w dziesiątkę. Fachowość, rzetelność, sumienność, traktowanie każdego klienta jak priorytet, innowacyjne pomysły to zdecydowanie cechy Pana Doktora. Absolutnie polecam! – pisze Pani Joanna.

Pani Joannie oraz innym Klientom jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa, a wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Realizujemy projekty m.in. w zakresie obsługi PR-owej, kampanii reklamowych, kampanii
wyborczych, doradztwa indywidualnego, szkoleń oraz obsługi social media.