I Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu

Relacje między nauką a biznesem, nowa perspektywa finansowa UE w kontekście szans dla lokalnych przedsiębiorców, rewitalizacja centrum Sosnowca, rozwój sportu, kultury i rekreacji – to tylko niektóre z tematów podejmowanych podczas I Forum Przedsiębiorczości (14-15 kwietnia 2015 r.)

Wydarzenie organizował Urząd Miasta wraz z Wyższą Szkołą Humanitas oraz Sosnowieckim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Dr Krystian Dudek wystąpił w roli eksperta w panelu „Edukacja i przedsiębiorczość” reprezentując Wyższą Szkołę Humanitas.

Dr Krystian Dudek był ekspertem w panelu „Edukacja i przedsiębiorczość”, zaś dyskusję prowadziły: Rrektor prof. Krystyna Olczyk ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Ewa Baran, pełnomocnik Kanclerza Wyższej Szkoły Humanitas ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

„Koniec narzekania” – taki podtytuł pierwszej edycji wydarzenia nadał prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Jak sam wyjaśnił – Jest to odpowiedź na pojawiające się głosy, iż w Sosnowcu „nic nie da się zrobić”. Chcemy Państwa przekonać, że to nieprawda i pokazać, że w naszym mieście dzieje się sporo i mamy nadzieję na więcej.

1 forum przedsiębiorczości