XXII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej

W piątek 17 kwietnia przedstawiciele Wyższej Szkoły Humanitas uczestniczyli w XXII Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Naszą uczelnię podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentowali: Ewa Baran, pełnomocnik kanclerza ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz dr Krystian Dudek, dyrektor Instytutu DziKS WSH. Wicepremier Janusz Piechociński wręczył nagrody państwowe między innymi Prezesowi RIG – Tadeuszowi Donocnikowi – a także Przedsiębiorcom z Sosnowca.

Wydarzenie odbyło się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Aż 40 firm z całego regionu zostało docenionych statuetkami, w tym dla „Firmy z jakością” oraz „Firmy z Przyszłością”. W swoim przemówieniu Janusz Piechociński zwrócił szczególną uwagę na ogromne znaczenie rzemiosła, a także małej i średniej przedsiębiorczości w Polsce. Organizatorzy Gali to Izbę Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Instytut Publico też znalazł się w zaszczytnym gronie gości Gali.  Wydarzenie zakończyło się koncertem i rozmowami w kuluarach. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Odznaczenie rzemieslnicze