Instytut Publico na Gali PRotonów

logo_protony2015_730x730

Za nami Gala PRotony 2015. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Instytutu Publico, który reprezentowany był przez dra Krystiana Dudka i Magdalenę Chmiel. 11 czerwca w Teatrze Syrena wręczono statuetki w 10 kategoriach, zaś o zaszczytne tytuły ubiegało się ponad 200 osób. Laureatami zostali:

– w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskej”: Rafał Sałak, Kamil Ściana i Krzysztof Rygiel, zespół z agencji Hill+Knowlton Strategies. Nagrodę wręczył laureat
w tej kategorii w zeszłorocznej edycji konkursu, Ryszard Solski.

– w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji”: Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu Brief.  Nagrodę w tej kategorii wręczyła Ewa Łabno-Falęcka
z firmy Mercedes-Benz Polska., zeszłoroczna laureatka PRotona w tej kategorii.

– w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub administracji”: Agnieszka Odorowicz z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Nagrodę wręczył Marcin Kaszuba
z Narodowego Banku Polskiego, reprezentant zespołu nagrodzonego rok temu w tej kategorii.

– w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji”: zespół Stowarzyszenia WIOSNA (projekt Szlachetna Paczka) reprezentowany przez Agnieszkę Czaplę, Edytę Drozdowską i Ewę Pawełczyk. Nagrodę wręczyły Anna Orzech i Karolina Rojek z nagrodzonego w zeszłorocznej edycji zespołu WOŚP.

– w kategorii „Rzecznik prasowy”: ks. Józef Kloch, który przez 12 lat pełnił funkcję rzecznika Episkopatu Polski i, jak stwierdził, był ogniwem w moście, który łączy media i Kościół. Nagrodę odebrał z rąk zeszłorocznego zwycięzcy, Marcina Gruszki z Play.

– w kategorii „Osoba zespół ds. kampanii w social mediach”: Grzegorz Nawacki z Pulsu Biznesu.  Nagrodę wręczył Paweł Sanowski, prezes Instytutu Monitorowania Mediów.

– w kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” została prof. Krystyna Wojcik ze Szkoły Głównej Handlowej. Nagrodę odebrała z rąk zeszłorocznej laureatki w tej kategorii, dr Ewy Hope z Politechniki Gdańskiej.

– w kategorii „Debiut w PR” zdobyła Anna Piwowarczyk ze Stowarzyszenia Wiosna.  PRotona wręczył zwycięzca w tej kategorii w 2014 roku, Krystian Stopka ze Stowarzyszenia Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka.

– w kategorii „Nagroda publiczności”: dr Maria Buszman-Witańska. Tradycyjnie nagrodę
w tej kategorii wręczyła Kinga Kubiak, dyrektor wydawnicza PRoto.pl.

PRotonem TERAZ POLSKA nagrodzono Agnieszkę Gryzik i Tomasza Pietrasieńskiego
z Ośrodka Przetwarzania Informacji. Wręczał go dyrektor Konkursu Teraz Polska, Michał Lipiński. „Promujemy osiągnięcia polskich naukowców, starając się mówić bardzo prosto
o rzeczach bardzo skomplikowanych” – podsumowała Agnieszka Gryzik, odbierając nagrodę.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

2015-06-11 19.24.34 2015-06-11 19.22.51