Dr Krystian Dudek poprowadził warsztaty podczas Akademii Dyplomacji

Rok akademicki 2017/18 przywitał studentów Uniwersytetu Śląskiego kolejną edycją Akademii Dyplomacji, która w miniony weekend miała swoją pierwszą w tym semestrze odsłonę – zajęcia poprowadził m.in. właściciel Instytutu Publico, dr Krystian Dudek.

Odbywające się raz w miesiącu warsztaty, dotyczyły tym razem wystąpień publicznych. Przez ponad trzy godziny słuchacze mieli okazję dowiedzieć się o jakże ważnej w dzisiejszych czasach sztuce komunikowania. Nie jest to pierwsza obecność prezesa zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations na Akademii Dyplomacji, gdyż wcześniej miał okazję prowadzić zajęcia z personal brandingu, a wkrótce w ramach post akademii, poprowadzi także warsztaty z zakresu komunikacji w sytuacjach kryzysowych. Dr Dudek jest stałym gościem prelekcji oraz warsztatów, szkoląc m.in. z marketingu politycznego, tajników mowy ciała czy zarządzania komunikacją w sytuacji kryzysowej.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Akademii: W ramach programu zostały uruchomione następujące bloki tematyczne: protokół dyplomatyczny i etykieta menedżera, wykłady połączone z debatami „okrągłego stołu”, warsztaty międzynarodowe, warsztaty z komunikacji, kulturowe obrazy świata oraz specjalistyczne zajęcia językowe.

Do grona wykładowców zostali zaproszeni przedstawiciele między innymi takich instytucji jak: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Centrum Studiów Latynoamerykańskich UW, Regionalne Centrum Biznesu, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Źródło: Akademia Dyplomacji UŚ