Dr Krystian Dudek o działalności PR podczas Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

Rozpoczął się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Szkolenia i wykłady mają na celu poszerzenie wiedzy m.in. z zakresu public relations, zarządzania czy rozwoju osobistego. Wczorajszy wykład dr. Krystiana Dudka obejmował tematykę przygotowania i skutecznej strategii PR firmy oraz tego jak wyprzedzić konkurencję.

W trakcie spotkania dr Krystian Dudek w ciekawy i prosty sposób opowiadał, co jest najważniejsze w działaniach public relations. Słuchacze mieli okazję poznać na czym polega sam PR, ale także dowiedzieli się, jakie istnieją zasady przygotowania i wdrażania strategii. Doktor przekazywał wiedzę publiczności, wchodząc z nią w interakcję. Poruszał tematy związane zarówno z reklamą jak i zakładaniem własnej działalności związanej z PR. Wskazywał, jakich błędów należy unikać i na co zwracać uwagę, aby zabezpieczyć się przed kryzysami. Audytorium aktywnie uczestniczyło w spotkaniu, co dało się zauważyć po licznych, pozytywnych komentarzach i publikacjach postów uczestników odnośnie szkolenia na różnych stronach internetowych, w tym na Facebooku.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności w różnych dziedzinach. Przygotowane zostały w głównej mierze praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gier decyzyjnych czy action learning, które opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy specjalistów i ekspertów. W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział  prawie 6 tys. uczestników. Ta edycja zapowiada się równie obiecująco.