Dr Krystian Dudek na II Forum Przedsiębiorczości

1

II Forum Przedsiębiorczości odbyło się w dniach 20-21 kwietnia w sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. W pierwszym dniu wydarzenia dr Krystian Dudek
– reprezentujący Wyższą Szkołę Humanitas – poprowadził prelekcję dotyczącą współczesnego wizerunku pracodawcy i pracownika.

W drugiej edycji wydarzenia uczestniczyło kilkudziesięciu przedstawicieli samorządu, sektora MSP oraz ekspertów w dziedzinie przedsiębiorczości. Wyższa Szkoła Humanitas wspierała Kongres w zakresie organizacji.

Dr Krystian Dudek, pełnomocnik Kanclerza uczelni ds. Public Relations, poprowadził prelekcję dotyczącą wizerunku pracodawcy i pracownika w dobie nowoczesnej komunikacji na rynku pracy. W drugim dniu uczestnicy Forum mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach, dotyczących m.in. technik pamięciowych, efektywnej nauki oraz autoprezentacji.

Motywem przewodnim tegorocznego Forum było zagadnienie synergii biznesu, ekologii
i pracy. Forum Przedsiębiorczości jest wydarzeniem, podczas którego spotykają się przedstawiciele firm z Zagłębia Dąbrowskiego oraz województwa śląskiego. Zaproszeni eksperci i przedsiębiorcy dyskutują o ważnych aspektach rozwoju biznesu miasta Sosnowiec, jak i miast partnerskich.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest TUTAJ

2

3