Aby osiągać lepsze wyniki, koniecznie powinieneś się szkolić!

W czerwcu oraz maju Instytut Publico przeprowadził cykl szkoleń z zakresu komunikacji, public relations, social mediów, komunikacji wewnętrznej oraz motywacji. Jest to kilka z wielu tematów szkoleń, w których specjalizuje się dr Krystian Dudek. Podczas ostatnich szkoleń uczestnicy zdobywali wiedzę, która pozwoli im na rozwój zarówno w życiu zawodowym oraz prywatnym. Aby osiągać lepsze wyniki, należy poszerzać swoje kompetencje w zakresie, który nas interesuje i jest nam przydatny.

Jak skutecznie komunikować się z innymi, tak aby przekaz był jasny i docierał bez zakłóceń? Jak odpowiednio kreować swój wizerunek w społeczeństwie? Jak efektywnie korzystać z możliwości, które dają nam media społecznościowe? Jak zmotywować się do działania? To jedne z wielu pytań, na które uczestnicy szkoleń uzyskali wyczerpujące odpowiedzi po zrealizowaniu warsztatów prowadzonych przez dr. Krystiana Dudka – eksperta ds. public relations i komunikacji społecznej, właściciela Instytutu Publico i przewodniczącego śląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Uczestnicy ostatniego cyklu szkoleń podzielili się opiniami w przeprowadzanej po każdym szkoleniu ankiecie. Oto kilka z nich:

„Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza trenera. Posługiwanie się wieloma przykładami i ciekawymi zagadnieniami”.

„Trener to osoba bardzo kompetentna, miła i kulturalna, która potrafi przekazać słuchaczom wiedzę i chętnie służy pomocą”.

„Przekaz bardzo przystępny, ciekawy, potwierdzony wieloma przykładami „z życia wziętych”, a szkolenie przeprowadzone z poczuciem humoru”.

Szkolenia, które Instytut Publico ma w swojej ofercie oraz na które serdecznie zapraszamy znajdują się TUTAJ!

Zadbaj o swoją wiedzę i poszerzaj swoje kompetencje już dziś!