Uroczyste otwarcie Zagłębiowskiego Centrum Onkologii

1

Zespół Instytutu Publico wspierał Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza
w Dąbrowie Górniczej w organizacji uroczystego otwarcia części onkologicznej placówki. Wydarzenie, w którym udział wzięło blisko 120 gości, odbyło się
w poniedziałek, 20 lutego.

Uczestnicy eventu zwiedzili nowoczesny obiekt szpitalny oraz zobaczyli jedne z najbardziej zaawansowanych w Polsce urządzeń medycznych do diagnostyki i terapii pacjentów onkologicznych. W programie wydarzenia przewidziano także prezentację spotu promocyjnego Szpitala, za realizację którego odpowiadał Instytut Publico. Zespół agencji wsparł wydarzenie organizacyjnie, m.in. poprzez przygotowanie szczegółowej koncepcji uroczystości, kreację materiałów graficznych i promocję wydarzenia w mediach. Dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu, moderował spotkanie z udziałem blisko 120 gości.

Zagłębiowskie Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej zostało utworzone w 2014 r., jednak dopiero od września 2016 r. placówka leczy pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Wcześniej, szpital przez dwa lata udzielał pomocy chorym na własny koszt. Uroczystość oficjalnego otwarcia była formą podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w rozwój obiektu osób: pacjentów, kadry medycznej, przedstawicieli władz samorządowych, parlamentarzystów, stowarzyszeń i organizacji pacjenckich.

Galeria zdjęć z wydarzenia

2

DSC_4203

 

Zespół Instytutu Publico

3

4

5

7

8

9

10

11

12

13

14

fot. Adrianna Antas