Światowy tydzień przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Humanitas

Światowy tydzień przedsiębiorczości to duże i prestiżowe przedsięwzięcie, w którym bierze udział wiele organizacji biznesowych. Wydarzenie to od wielu lat jest stałym punktem w kalendarzu Wyższej Szkoły Humanitas i gromadzi w swych murach setki uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku w warsztatach i wykładach wzięło udział ponad pięciuset uczniów z całego województwa śląskiego. W ciągu dwóch dni, od 18 do 19 listopada, młodzi, przyszli przedsiębiorcy, freelancerzy oraz pracownicy, mieli okazję zgłębić tajniki personal brandingu, etyki biznesowej, kreatywnej nauki oraz dress code’u.

Pierwszego dnia uczniowie uczestniczyli w prelekcjach prowadzonych, m.in. przez dr. Krystiana Dudka – pełnomocnika Kanclerza Wyższej Szkoły Humanitas ds. Public Relations, który opowiedział młodzieży o zasadach skutecznego i przemyślanego personal brandingu, czyli pracy nad marką osobistą. W tym samym dniu odbył się także panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy mogli posłuchać doświadczeń zaproszonych gości, na co dzień związanych zawodowo z biznesem.

Drugi dzień odbył się pod znakiem warsztatów z zakresu autoprezentacji i skutecznej komunikacji, a także sposobów kreatywnej nauki. Uczniowie zmierzyli się również
z zarządzaniem swoimi finansami podczas gry CASHFLOW.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i czynne uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez dr. Dudka. Szczególne podziękowania dla Wyższej Szkoły Humanitas za sprawne przygotowanie i koordynowanie wydarzenia.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji!

tydzienprzeds2