Jesteśmy Partnerem II Kongresu Praktyków Biznesu

iikongrespb

W dniach 20-21 września, w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odbędzie się druga edycja Kongresu Praktyków Biznesu – prestiżowego wydarzenia propagującego przedsiębiorczość oraz rozwój lokalnego biznesu. Organizatorami Kongresu są WSH oraz Urząd Miejski w Sosnowcu. Instytut PUBLICO to oficjalny Partner wydarzenia.

Po dużym sukcesie ubiegłorocznej edycji, organizatorzy podjęli decyzję o zaplanowaniu dwudniowego, II Kongresu Praktyków Biznesu. To jedyne w regionie przedsięwzięcie, które zapowiada oficjalnie VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Celem wydarzenia jest przedstawienie istotnych zagadnień biznesowych w formie praktycznych prelekcji. To dlatego w programie zaplanowano liczne dyskusje z najlepszymi praktykami z obszaru zarządzania, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, Public Relations, innowacji i tak ważnego w obliczu wyzwań XXI wieku – cyberbezpieczeństwa firm. Tegoroczną edycję zaszczycą swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Blikle, Jakub Karnowski oraz Przemysław Pająk (Spider’s Web). Ponadto prelekcje przeprowadzą eksperci Wyższej Szkoły Humanitas.

W trakcie Kongresu Praktyków Biznesu zostaną również wręczone nagrody HumanitAS, dedykowane firmom wyróżniającym się pod kątem innowacyjności, przedsiębiorczości i etyki prowadzenia biznesu.

Instytut PUBLICO znalazł się w prestiżowym gronie Partnerów Kongresu, do których należą m.in. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o Kongresie znajduje się TUTAJ.