Fit Life Expo 2017 zaprezentowane podczas jesiennej ramówki w Spodku

Prezes Mateusz Respondek podczas konferencji prasowej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zapowiadającej największe wydarzenia w jesiennym kalendarzu imprez, opowiedział o szczegółach Fit Life Expo 2017.

W dniu 4 września 2017 roku na płycie głównej Spodka odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano jesienną ramówkę wydarzeń w hali widowiskowo-sportowej oraz MCK. Zaproszonym gościom oraz mediom przedstawiono zbliżające się imprezy, a wśród nich, największe w południowej Polsce targi sportowe.

Bezprecedensowe wydarzenie w MCK

Kilka słów na temat tegorocznej, debiutanckiej edycji, a także planowanych w przyszłych latach wydarzeń powiedział prezes organizacji Mateusz Respondek. Wspomniał on m.in. o poważnych planach ściągnięcia do Polski w roli ambasadora Arnolda Schwarzeneggera. Prezes wymienił również największe atuty tego bezprecedensowego w skali kraju wydarzenia, które z pewnością przyciągnie do Międzynarodowego Centrum Kultury tłumy fanów aktywnego spędzania wolnego czasu oraz hobbystów kulturystyki i fitness.

– FLE jest odpowiedzią na ogromne i rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i sportami siłowymi. Chcemy, by nasza impreza docelowo stała się największym wydarzeniem branży fit i sportów siłowych w Polsce i tej części Europy. Cieszę się, że odbędzie się na Śląsku – w kolebce polskich sportów siłowych – mówi Mateusz Respondek, Dyrektor Zarządzający Global Center Group, pomysłodawca i organizator Fit Life Expo 2017 i dodaje – po dokładnej analizie rynku przygotowaliśmy bardzo bogaty i wartościowy program, pełen atrakcji dla najbardziej wymagających uczestników, a wszystko to w jednym czasie i miejscu. Gwoździem programu tego sportowego święta będą odbywające się premierowo w Polsce eliminacje do najbardziej prestiżowych zawodów strongman Arnolda Schwarzeneggera, czyli Arnold Classic Australia 2018.

Oprócz krótkiego wystąpienia Mateusza Respondka, zgromadzeni goście mogli zapoznać się ze szczegółami wydarzenia na specjalnie przygotowanym stoisku Fit Life Expo 2017. Targi odbędą się w dniach 30.09 – 1.10.2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.