Dr Krystian Dudek wśród liderów w głosowaniu na Osobowość Roku 2019 Dziennika Zachodniego

Z początkiem roku Dziennik Zachodni ogłosił plebiscyt, w którym mieszkańcy województwa śląskiego swoimi głosami mogą nadać tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 ludziom kultury, nauki, działalności społecznej i charytatywnej, a także biznesu oraz polityki. W kategorii biznes za udowodnienie, że dobry PR może być również dobrym biznesem, nominację otrzymał dr Krystian Dudek. 

Podczas szkoleń i zajęć, czy doradzając firmom, powtarzam, jak ważna jest nasza marka i reputacja. Dlatego nominacja i głosy, za które bardzo dziękuję, są dla mnie tak cenne – mówi na łamach Dziennika Zachodniego dr Krystian Dudek. – Sam, razem z moim zespołem – raczej stoimy w tle, w cieniu naszych klientów, bo to oni mają być gwiazdami i błyszczeć, szczególnie, gdy doradzamy w sytuacjach kryzysowych i wartością jest nasza dyskrecja i zaufanie – dodaje.

W plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie śląskim prowadzi Dziennik Zachodni, zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu. Kandydatów do wyróżnienia nominowała kapituła redakcji pod przewodnictwem redaktora naczelnego Marka Twaroga. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 r.