Dr Krystian Dudek nagrodzony PRotonem 2014

 PRotony2014

12 czerwca w Teatrze Syrena w Warszawie odbyła się Gala wręczenia PRotonów 2014, prestiżowych nagród branży Public Relations. Laureatem tej nagrody, w kategorii Nagroda Publiczności został dr Krystian Dudek. To już drugie w tym roku wyróżnienie za osiągnięcia w PR dla dra Dudka.
Dr Krystian Dudek, dyrektor ds. Komunikacji i Strategii Medialnych Grupy PRC, Członek Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i Rady Etyki PR otrzymał nagrodę w kategorii Nagroda Publiczności, o której przyznaniu decydują osoby zajmujące się zawodowo PR, dziennikarze oraz studenci kierunków związanych z komunikacją i PR.
– Nagroda Publiczności PRotony 2014 to niezwykle cenne wyróżnienie. To dla mnie potwierdzenie, że to co i jak mówię na temat PR podoba się odbiorcom, a działania na rzecz branży PR są zauważane – mówi dr Krystian Dudek i dodaje: – Serdecznie dziękuję wszystkim głosującym: moim studentom, uczestnikom szkoleń i wykładów, dziennikarzom, członkom PSPR, kolegom i koleżankom z branży. Dziękuję też pracownikom Grupy PRC, z którymi na co dzień zajmujemy się PR-em. Gratuluję pozostałym laureatom i organizatorom konkursu – Redakcji Proto.pl.
W gronie tegorocznych laureatów Protonów znaleźli się również: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dr Ewa Łabno-Falęcka z firmy Mercedes-Benz Polska, dr Ewa Hope z Politechniki Gdańskiej, zespół PR Narodowego Banku Polskiego, Marcin Gruszka rzecznik sieci Play, Ryszard Solski z Solski Burson-Marsteller, Krystian Stopka z fundacji Wiosna organizującej projekt Szlachetna Paczka czy znana blogerka Natalia Hatalska.
Nagroda Protony wręczana jest od 2007 roku  profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Do tegorocznej edycji Protonów zgłoszono rekordową liczbę 156 kandydatów.
To drugie w ostatnim czasie wyróżnienie dla dra Krystiana Dudka. W lutym odebrał wraz z zespołem realizującym autorski projekt Prawdziwy PR wyróżnienie specjalne Lew PR 2013.

Szczegóły: www.protony.pl/PRotony/info