Dr Krystian Dudek ekspertem VII Forum Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia

logo Forum

Zespół Instytutu PUBLICO wesprze merytorycznie VII Forum Komunikacji i Public Relations w Ochronie Zdrowia. Wydarzenie organizowane przez czasopismo „Menedżer Zdrowia” oraz Wydawnictwo Termedia odbędzie się w Warszawie, w dniach 22-23 września.

Kryzysy wizerunkowe, budowanie relacji z mediami, Public Relations i Public Affairs
w ochronie zdrowia to główne zagadnienia, jakie zostaną poruszone podczas tegorocznego Forum. Dr Krystian Dudek poprowadzi dla uczestników wykład poświęcony zasadom przygotowania i wdrożenia działań komunikacyjnych w szpitalach pt. „Strategia PR placówki medycznej – placebo czy lek ratujący wizerunek?”. Właściciel Instytutu PUBLICO zrealizuje również warsztaty pt. „Kryzys wizerunkowy placówki medycznej. Jak reagować, czego się spodziewać i wystrzegać” oraz wystąpi jako prowadzący panel dyskusyjny „Narzędzia komunikacji w rękach placówek medycznych”. Udział Instytutu w tym prestiżowym przedsięwzięciu to przede wszystkim efekt doświadczenia zebranego przez agencję w trakcie wieloletniej współpracy ze szpitalami.

Forum Komunikacji i Public Relations w Ochronie Zdrowia to cyklicznie odbywająca się konferencja poświęcona tematyce budowania wizerunku i wzmacniania potencjału placówek medycznych. Wsparciem dla uczestników każdej edycji tego wydarzenia są wykłady oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów i trenerów z zakresu komunikacji w ochronie zdrowia.

Program wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Forum 2015

Fot. Wydawnictwo Termedia