TV Silesia – Handlowcy z centrum Katowic walczą o klientów

Centrum jest tylko jedno – pod takim hasłem rozpoczęła się dzisiaj akcja handlowców i przedsiębiorców ze śródmieścia Katowic. Chcą zachęcić mieszkańców do przyjścia do centrum. Przygotowali 150 tysięcy ulotek, które trafią praktycznie do wszystkich katowickich mieszkań. Kupcy chcą być konkurencją dla centrów handlowych, które jednak na ich inicjatywę patrzą z lekkim przymrużeniem oka.

Kupcy z centrum Katowic otwierają nowy rozdział swojej działalności. Zamiast walki o klienta w pojedynkę, chcą działać wspólnie. 150 tysięcy ulotek wyjechało dziś z drukarni. Rozdadzą ich bezpośrednio 120 tysięcy, a resztę zostawią u siebie w punktach, których w śródmieściu jest około pięciuset. Tyle, że zdaniem handlowców, nie wszyscy o tym wiedzą. – Chcemy uświadomić klientom, że tak naprawdę centrum Katowic ma bardzo szeroką ofertę. Klienci teraz bardzo często na zrobienie zakupów wybierają centra handlowe – wyjaśnia Artur Mocek, inicjator akcji.

Fragment programu z wypowiedzią Krystiana Dudka można obejrzeć pod linkiem TVS – Handlowcy z centrum Katowic walczą o klientów