Składam serdecznie podziękowania Panu dr. Krystianowi Dudkowi oraz Instytutowi Konsultingowo-Doradczemu Publico za zaproszenie do udziału w projekcie szkoleniowym dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Szkolenie dotyczyło zasad efektywnej współpracy z mediami w pracy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej.

Opracowany przez Instytut Publico projekt szkoleniowy dla powyższej instytucji, został sformułowany z pełnym profesjonalizmem, ukierunkowany tematycznie i skomponowany na potrzeby grupy szkoleniowej. Program szkolenia był oparty na merytorycznym programie
i bogaty w przykłady zaczerpnięte z szerokiego, zawodowego doświadczenia trenera.

Szkolenie poprowadzone przez Pana Krystiana Dudka spotkało się z dużą aprobatą odbiorców, wyrażaną m.in. poprzez aktywność całej grupy podczas warsztatów, a także słowa uznania po zakończonym projekcie.

Pan Krystian Dudek, kierujący pracami Instytutu Publico, dał się poznać jako rzetelny Partner w realizacji rzeczonego szkolenia, współpraca przebiegała sprawnie, terminowo i w dobrej atmosferze, a profesjonalna postawa przyczyniła się do zrealizowania efektywnego przedsięwzięcia zakończonego sukcesem.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z dr. Krystianem Dudkiem i Instytutem Publico, jako Partnera organizującego kompleksowe projekty szkoleniowe dla firm i instytucji.

Z poważaniem: Tomasz Zbyszewski
TZ-ART & MEDIA