Szkolenie dla placówek edukacyjnych w sosnowieckiej MUZIE

Co roku Instytut Publico przeprowadza kilkadziesiąt szkoleń na terenie całego województwa. Tym razem znaleźliśmy się w sosnowieckiej sali widowiskowej MUZA, gdzie dr Krystian Dudek wykładał na temat promocji i komunikacji w placówkach oświatowych. Wśród uczestników szkolenia gościliśmy Jacka Górskiego – dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu!

Warto wspomnieć, że Instytut Publico stale współpracuje z wieloma placówkami oświatowymi w naszym regionie. Dyrekcja szkół ma do wyboru cały szereg szkoleń prowadzonych osobiście przez dra Krystiana Dudka.

Najważniejsze z nich to:
– przygotowanie i wdrożenie strategii promocji placówki edukacyjnej
– skuteczna komunikacja wewnętrzna w zespole placówki edukacyjnej
– techniki motywacyjne i automotywacyjne w placówce edukacyjnej
– komunikacja z uczniem i rodzicem
– dla uczniów – start absolwentów na rynku pracy

Liczba szkoleń, warsztatów oraz konsultacji, które realizujemy napawają nas optymizmem. Cała rzesza odpowiedzialna za wyszkolenie oraz wychowanie naszych najmłodszych pociech z wielką chęcią korzysta z naszej oferty. Zdając sobie sprawę, że wymagania stawiane przed przedstawicielami oświaty w XXI wieku są wysokie, staramy się pokazać narzędzia, które będą pomocne w realizacji założeń oraz w optymalny sposób przygotują kadrę do jak najlepszego wypełniania swoich obowiązków zawodowych.

Więcej na temat szkoleń można znaleźć w zakładce „szkolenia” na naszej stronie internetowej.

Fot. CKZiU