Smaki PR-u w Małopolsce – dr Krystian Dudek prelegentem podczas spotkania dla producentów produktów regionalnych i tradycyjnych z woj. małopolskiego

Już 20 listopada podczas wyjątkowego wydarzenia „Zasmakuj w Małopolsce” dedykowanego producentom produktów regionalnych dr Krystian Dudek poprowadzi panel dotyczący PR, marketingu oraz zasad skutecznej komunikacji. Dodatkiem do wykładów będą zajęcia praktyczne polegające na omówieniu wybranego przez uczestników studium przypadku marki i jej aktywności.

Dr Krystian Dudek – właściciel Instytutu Publico, doktor nauk humanistycznych (z wyróżnieniem) w zakresie komunikacji społecznej, PR i relacji z mediami już pod koniec listopada odpowie na najbardziej nurtujące uczestników pytania z zakresu PR oraz marketingu. Podpowie, dlaczego PR jest w dzisiejszych czasach niezbędny, a także jak przygotować odpowiednią strategię, by była ona skuteczna i osiągała zamierzone efekty.  Na koniec poruszona zostanie kwestia zasad skutecznej komunikacji – jej celów oraz odbiorców. Dopełnieniem wykładów będą warsztaty praktyczne, które pozwolą na przyswojenie zdobytej wiedzy w praktyce oraz omówienie i analizę wybranych przez uczestników marek.

Na zakończenie przewidziano premierowy pokaz filmów „Zasmakuj w Małopolsce” promujących produkty regionalne i tradycyjne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta kolacja przygotowana przez trzech szefów kuchni – Janusza Myjaka, Łukasza Cichego, Marcina Sołtysa. Poprowadzi ją Krzysztof Sulak, historyk w świecie wina, który od ponad dwóch dekad zaangażowany jest w krzewienie kultury wina, jako szkoleniowiec i dziennikarz.