Rusza projekt – video podcast „Krystian Dudek – PROSTO o PR”

Krystian Dudek - Prosto o PR

Zapraszamy do odkrywania świata public relations, prezentowanego w prosty i przystępny sposób. Nasz nowy projekt – podcast „Krystian Dudek – PROSTO o PR” powstał z inspiracji sugestiami i pytaniami naszych Klientów, uczestników szkoleń i wykładów, którzy wskazywali, że doceniają prezentowanie merytorycznych treści w lekkiej, czasami humorystycznej formie.

Ich opinie można przeczytać na stronie: zobacz tutaj
 
Dlatego w ramach video podcastu będziemy rozmawiać o PR i tłumaczyć trudne zagadnienia merytoryczne w prosty sposób. Bez owijania w bawełnę, ilustrując je anegdotami i życiowymi przykładami. Zapnijcie lepiej pasy, bo będzie się działo!
 
O czym będzie?

Pierwsze odcinki, z racji okresu przedwyborczego skupią się na wyborach i marketingu politycznym. A w kolejnych nie zabraknie tematów związanych z PR, sukcesami i wpadkami wizerunkowymi, a także komentarzy do bieżących wydarzeń i aktywności PR osobowości życia publicznego.

Jak nagrywamy?

Wybraliśmy PROSTĄ formę – dlatego najczęściej będziemy zapraszać Was do naszego szklanego biura, w którym na co dzień zajmujemy się PR.

Gdzie nas znajdziecie?

Podcast jest dostępny na Waszych ulubionych platformach streamingowych.

Znajdziecie nas na:

📌 YouTube: https://bit.ly/PROSTOoPRodc1

📌 Spotify: https://spoti.fi/3IXUyK9

📌 Apple Podcasts: https://apple.co/3TCbV9g

Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie i sugestie!

Miłego odbioru 😊