Jak można wygrać wybory – część 3.

W kolejnym odcinku programu Portalu Samorządowego „Reguły gry” dr Krystian Dudek opowiada o tym jak wkraczając w świat polityki poradzić sobie z negatywnymi skojarzeniami przypisywanymi politykom. Samorządowiec również jest politykiem, czy tego chce czy nie.

Próby wmawiania wyborcom, że kandydując lub będąc radnym nie jest się politykiem, w wielu przypadkach kończyły się porażką. Jaka jest zatem alternatywa? Przede wszystkim potrzebne jest zachowanie dystansu. Radzimy nie kreować na potrzeby kampanii wizerunku osobistości żyjącej w odległej rzeczywistości. Wyborcy potrzebują człowieka z krwi i kości, który będzie rozumiał ich potrzeby i który znajdzie z nimi nić porozumienia.

Zachęcamy do zapoznania się z całym materiałem, a zainteresowanych współpracą i konsultacją kampanii wyborczej zapraszamy do kontaktu z dr. Krystianem Dudkiem. To już ostatnia okazja na skonsultowanie swoich pomysłów z naszym ekspertem.

https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/kampania-wyborcza-2018-trzeba-umiec-zachowac-dystans-samorzadowiec-to-polityk,114012.html