Krystian Dudek odebrał wyróżnienie specjalne Lew PR 2013

alt
12 lutego 2014 r. w Warszawie, podczas uroczystej Gali – Krystian Dudek odebrał wyróżnienie specjalne LEW PR 2013 za szczególne zasługi dla branży PR w zakresie edukacji – przeprowadzenie ogólnopolskiego projektu PRawdziwy PR.
altProjekt PRawdziwy PR polega na organizacji otwartych wykładów promujących wiedzę z zakresu PR. Wykłady, które poza Krystianem Dudkiem prowadzili także cenieni eksperci z branży PR odbyły się m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Koszalinie, Rybniku, Krakowie czy Pruszczu Gdańskim. Uczestniczyło w nich ponad 1600 osób. Projekt posiada też profil na FB, który w ciągu 8 miesięcy zdobył ponad 1200 fanów.
PRawdziwy PR realizował zespół: Krystian Dudek – autor i główny wykładowca; Dorota Sobel-Adamska i Aleksandra Kajda – prowadzące komunikację w internecie, Mateusz Czech, Robert Tarnowski i Joanna Mazurczyk – obsługa graficzna.Zwieńczeniem akcji PRawdziwy PR będzie wspólna inicjatywa z projektem „STOP oczernianiu PR” Andrzeja Pomarańskiego. Do kancelarii Sejmu i Senatu zostanie przesłana wspólna propozycja organizacji wykładów na temat Public Relations dla polityków. Liczymy, że to wydarzenie, do którego akces zgłosiło już wielu piarowców z całego kraju, będzie wyraźnym sygnałem, by w roku wyborczym politycy nie nadużywali terminu PR i nie nazywali nim działań, nie mających z prawdziwym PR nic wspólnego.

Dyplom PSPR za PRawdziwy PR

unnamed

             alt

  alt
alt  alt