III Konferencja TG dla Biznesu – prelekcja dr. Krystiana Dudka o zarządzaniu kryzysami

Prelekcja dr. Krystiana Dudka na konferencji TG dla Biznesu

Tu już kolejna edycja największego wydarzenie biznesowego w powiecie tarnogórskim. Konferencja „TG dla biznesu”, która odbyła się 20 marca 2024 r. Eksperci z różnych dziedzin, w tym social media, public relations, e-PR, zarządzanie sprzedażą i wykorzystanie sztucznej inteligencji, podzielili się wskazówkami na temat efektywnego prowadzenia działań komunikacyjnych i marketingowych firmy.

Wśród nich był dr Krystian Dudek, z prelekcją „PR i e-PR czyli zabawa zapałkami? Może być blask, a może być pożar” przybliżył obszar kryzysów wizerunokwych oraz zasad ich skutecznego zarządzania. W poprzednich edycjach wydarzenia przedsiębiorcy mieli okazję wysłuchać również naszego eksperta i jego wystąpienia nt. strategii PR oraz odbyć indywidualne konsultacje z zakresu: strategii PR i marketingu, reklamy, wizerunku, komunikacji w sytuacjach kryzysowych oraz współpracy z mediami i obecności marki w mediach.

Wydarzenie organizowane przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach i Lokalną Organizację Turystyczną Miasta Gwarków było dla przedsiębiorców wyjątkową okazją do spotkania z cenionymi praktykami, serwującymi wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Wystąpienie dr. Dudka na konferencji TG dla Biznesu
Konferencja TG dla Biznesu wykład o kryzysach dr. Krystiana Dudka
TG dla Biznesu wykład o kryzysach dr. Krystiana Dudka