W dniu 2.12.2015 r. odbyło się szkolenie 48-osobowego Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół nr 9 w Tychach, realizowane przez Pana dr. Krystiana Dudka na zlecenie Działu Szkoleń Wyższej Szkoły Humanitas. Warsztat poświęcony był efektywnej promocji placówki edukacyjnej
w dobie konkurencji i niżu demograficznego.

Ankiety wypełnione przez uczestników po szkoleniu jednoznacznie wskazują na bardzo wysoką ocenę poszczególnych elementów pracy wykładowcy – zarówno w zakresie merytorycznym, jak i dydaktycznym. Z uznaniem osób uczestniczących w warsztacie spotkało się znakomite przygotowanie do szkolenia, atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy przez Pana doktora, a także jego pozytywne nastawienie i otwartość na dyskusje z uczestnikami. Niezwykle cennym atutem wykładowcy jest także umiejętność koncentrowania uwagi uczestników, a także chęć udzielana wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania zadawane przez osoby szkolące się.

Biorąc pod uwagę wysoką ocenę szkolenia oraz zadowolenie uczestników i organizatorów, z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z dr. Krystianem Dudkiem jako doświadczonym, zaangażowanym i profesjonalnym szkoleniowcem.

Agata Dudek
Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń