Zespół Instytutu Publico na międzynarodowej konferencji AIBA z zakresu adaptacji narzędzi sztucznej inteligencji w biznesie

Najnowocześniejsze rozwiązania i nowinki technologiczne to elementy, które inspirują nasz Zespół do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Tematem, który ostatnio szczególnie nas zainteresował, jest sztuczna inteligencja. W jaki sposób AI może ulepszyć strategie marketingowe i wzbogacić ofertę i paletę usług dla Klientów? Na te i wiele innych pytań uzyskaliśmy odpowiedź podczas międzynarodowej konferencji, której organizatorami byli Silesian Startup Foundation & co.brick, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz InSilesia.

Popularność sztucznej inteligencji wzrasta z dnia na dzień, a potencjał wykorzystania jej w świecie PR jest intrygujący. Na konferencji nasz Zespół miał okazję uczestniczyć w inspirujących wykładach prelegentów reprezentujących takie globalne marki jak WhatsApp, Miro czy Microsoft.

W trakcie wydarzenia poruszone zostały też kwestie związane z bezpieczeństwem danych analizowanych przez sztuczną inteligencję, prawne aspekty wykorzystywania wygenerowanych przez AI treści czy też możliwości tworzenia spersonalizowanych i zoptymalizowanych procesów biznesowych.

Technologia wciąż się rozwija, a my razem z nią. Instytut Publico nieustannie wkracza w nowy wymiar PR-u!