Nazewnictwo „Szpital Narodowy” wpisuje się w narrację rządu – dr Krystian Dudek dla Dziennika Zachodniego

  • 4 listopada 2020

Dzisiaj w Dzienniku Zachodnim ukazała się rozmowa z dr. Krystianem Dudkiem na temat aspektu komunikacyjnego i wizerunkowego organizacji „Szpitala Narodowego” czy szpitala polowego w katowickim MCK. Jak widzi to społeczeństwo, czy rząd dobrze zakomunikował swoje działania, co tym samym chce nam pokazać oraz czy obiekty, takie jak Stadion Narodowy i MCK, stracą wizerunkowo na tym przedsięwzięciu?

Obecnie społeczeństwu nasuwa się wiele pytań związanych z COVID-19, w tym między innymi z przekształceniem obiektów sportowych i kulturalnych w tymczasowe placówki zdrowotne. Z punktu widzenia komunikacyjnego pojawia się wiele wątpliwości: Czy Szpital Narodowy brzmi dumnie?, Czy przekształcane obiekty już zawsze będą kojarzyły się z pandemią?, Czy ludzie chętnie będą do nich wracać w przyszłości?

Odpowiedzi na te pytania udzielił w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego dr Krystian Dudek. Rozmowę można przeczytać pod TYM LINKIEM.

Maseczki chronią, szczepionka jest w fazie przygotowania, długość kwarantanny jest istotna - Dialog Obywatelski z unijnym ekspertem dr. n. med. Piotrem Kramarzem
Działania rządu i opozycji w dobie pandemii - SUPER EXPRESS - wywiad z dr. Krystianem Dudkiem