Jej Wysokość Komunikacja z Instytutem Publico

  • 26 czerwca 2017

23 czerwca br. odbyła się w Katowicach Jej Wysokość Komunikacja – uczta biznesowo-mentoringowa, łącząca świat biznesu, kultury, mody i sztuki. To już 5 edycja projektu, który przyciąga coraz szersze grono przedstawicieli biznesu i branży kreatywnej. Spotkanie było też okazją do networkingu, nawiązania nowych znajomości biznesowych i wymiany doświadczeń.

Jubileuszowa edycja składała się z części merytorycznej, artystycznej i after party. W części merytorycznej, obok Macieja Orłosia (Jak występować i zabłysnąć) i Katarzyny Witczak (Jak przetrwać w erze morderczej konkurencji – o sile komunikacji wizualnej), swoją prelekcję wygłosił dr Krystian Dudek.

Orłoś

Właściciel agencji opowiedział o zasadach skutecznej sprzedaży i technikach zwiększania swojej efektywności jako sprzedawcy. Instytut Publico, jako Partner wydarzenia, przygotował też dla uczestników kupony rabatowe.

Aby dowiedzieć się o kolejnych projektach szkoleniowych Instytutu Publico, zapraszamy do śledzenia strony http://instytutpublico.pl/ i https://www.facebook.com/instytutpublico/

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z zakresu sprzedaży, wystąpień publicznych, autoprezentacji, komunikacji medialnej, wewnętrznej, kryzysowej czy technik motywacyjnych – zapraszamy do kontaktu!

Pomysł na 5, komunikacja na 2 – promocja Media Expert
Kolejna odsłona "Wiadomości z ulicy Bielskiej 4"