Dr Krystian Dudek prelegentem podczas Gali „Rybnik dla biznesu”

Konferencja „Rybnik dla Biznesu” to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w aglomeracji rybnickiej skierowane do przedsiębiorców działających i zamierzających inwestować w Rybniku. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 listopada, a podczas uroczystej gali dr Krystian Dudek wygłosi swoją prelekcję pt. „PR i e-PR, czyli zabawa zapałkami”.

Dr Krystian Dudek podczas swojego wystąpienia pokaże, że marketing internetowy to narzędzie o potężnym potencjale, a w połączeniu ze zmysłem PR może umożliwić osiąganie spektakularnych efektów, nawet przy wykorzystaniu niewielkich budżetów. Jednak jak wszystko, co może wywołać blask – może wywołać także pożar. Dlatego najlepiej uczyć się na cudzych błędach, bo własne kosztują najwięcej.

Oprócz prelekcji dr. Krystiana Dudka – PR-owca, wykładowcy akademickiego, Pełnomocnika Rektora Akademii WSB ds. PR, właściciela Instytutu Publico i honorowego Prezesa Polskiego Stowarzyszenia PR, pojawi się również Katarzyna Pawłowska, Mateusz Maik czy Piotr Cieluchowski. Poruszą oni kwestie związane m.in. z planowaniem swoich celów, błędami popełnianymi najczęściej podczas ustalania działań marketingowych oraz wykorzystaniem potencjału sztucznej inteligencji w swojej firmie.

Konferencja rozpocznie się punktualnie o godzinie 9 w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie w celu pobrania bezpłatnego biletu.

Więcej szczegółów:  https://www.rybnikdlabiznesu.pl/?fbclid=IwAR0pCkVvQbsJFuNqSky-4hk7iQSqJF2qXzFL_UNCLHkQS9v0wjQn_A_-p0Y

Serdecznie zapraszamy!